Вакарчук давав списувати, а Сумська робила пародії

П'ятниця, 1 лютого 2013, 11:28

Славко Вакарчук з "Океану Ельзи" у школі усім давав списувати, телеведуа й акторка Ольга Сумська пародіювала біологічку.

Про це колишні однокласники відомих українців розповіли у коментарях "Комсомольській правді в Україні".

Фронтмен гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук закінчив Львівську лінгвістичну гімназію, яка тоді була середньою школою № 4. Він навіть отримав срібну медаль.

"Святослав був лідером класу, любив попорпатися в історії, любив музику, писав сценарії до творчих вечорів. Він був живою рухливою дитиною і до того ж дуже розумною", - розповіла класний керівник музиканта Марія Секунда.

 Юний Вакарчук був лідером класу

"Йому блискуче вдавалися точні науки, там він був на вищому рівні. Але більше любив мистецтво, історію. В школі музикою займався швидше на любительському рівні - у нього просто талант від Бога", - додає жінка.

Однокласники Славка навперебій стверджують, що він був дуже розумним, і тому в нього всі списували.

"Я сиділа з ним за однією партою. Списувала у нього всі предмети - йому все легко давалося, він добре вчився. Також він займався в музичній школі, ми разом співали в шкільному хорі..." – згадує колишня однокласниця співака Олена.

У школі Вакарчук завів чимало друзів, з якими спілкується досі. Як розповіли його колишні однокласники, вони бачаться щоразу, коли Святослав буває у Львові. А от на 20-річчя закінчення школи артист не приїхав - не дозволив гастрольний графік.

 Однокласники Славка стверджують, що він був дуже розумним, і тому в нього всі списували

А 9-го лютого на зустріч однокласників має поїхати актриса Ольга Сумська. Випускники полтавської школи № 4 1983-го року вирішили зібратися поза шкільними стінами, оскільки їхнього класного керівника вже немає серед живих.

"Оля провчилася в цій школі всього два роки, але завжди знаходить час на спілкування з однокласниками", - розповідає шкільна подруга актриси Світлана Любая.

"Зустрічі випускників у нас навіть частіше, ніж у інших відбуваються. Щоразу, коли Оля їде до Полтави з виставою, запрошує нас у театр, а потім ми компанією йдемо до когось в гості. Востаннє бачилися минулого літа", - каже жінка.

Сумська часто зустрічається з однокласниками 

У школі Ольга брала участь у всіх шкільних постановках, любила співати українські пісні. А на випускному вечорі вона зробила таку вдалу пародію на вчительки біології, що навіть вчителі не змогли стримати сміх і щиро аплодували.

"Сім'я Сумських тоді жила скромно. Грошей на випускну сукню не було. Та й які наряди були у 1983-му році? Але Оля викрутилася - домовилася зі старшою сестрою, щоб та передала до Полтави своє весільне плаття", - згадує Світлана Олексіївна.

"Хлопці потім дуркували і по черзі брали на руки Сумську, щоб фотографуватися, як з нареченою. Один тільки Антон Михайлик, її залицяльник і сусід по парті, сором'язливо стояв обабіч", - згадує колишня однокласниця актриси і телеведучої.

Всі знали, що Антон закоханий в Олю: виконував соло з нею в хорі, давав списувати задачки з хімії та фізики, додому проводжав. Але після школи їхні шляхи розійшлися.

 А у школі Ольга на випускний стала "нареченою"

Як склалася доля у актриси, відомо всім. Антон теж одружився, зайнявся бізнесом. До речі, його син зараз ходить до тієї ж школи № 4. На одній із зустрічей випускників Ольга Сумська навіть не впізнала свого сусіда по парті, таким солідним він став.

А тепер вони міцно дружать, Михайлик і в Києві Ольгу відвідує, і в Полтаві зустрічає. А коли актриса розлучалася зі своїм першим чоловіком Євгеном Паперним, подейкують, що саме цей шкільний друг підтримав її матеріально.

Фото з сайту "Комсомольської правди в Україні", з сайту "Океану Ельзи", архіву Вакарчука та з "Гламурчіка"


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів