Сумська була закохана у чоловіка сестри і бачить себе міністром

3 грудня 2012, 16:04

Актриса Ольга Сумська знає, що її рідна сестра Наталія ревнувала до неї свого чоловіка. Білявка розповіла, як знімалася в еротичних сценах, чому припинила робити ін‘єкції, як сидить на роздільному харчуванні і свариться з чоловіком. Окрім того, Ольга запевнила, що регіонали її не кликали, а от з Віталієм Кличком вона б виглядала непогано.

Про це вона розповіла у сюжеті програми "Світське життя", присвяченому 15-річчю українського серіалу "Роксолана".

На зйомках сюжету у Стамбулі Сумська розповіла телеведучій Осадчій, що бачить себе у політиці.

Як відомо, Ольга не раз була дотична до політичного контексту. Якось вона балотувалася на пост мера Києва. А потім багато хто критикував і ганьбив акторку за те, що вона підписали листа проти екс-прем‘єрки Юлії Тимошенко.


Нагадаємо, у квітні 2012-го Сумська заявила, що не мала іншого вибору, як підписати лист-звернення до впливових жінок світу про негативний вплив справи Тимошенко на євроінтеграційні прагнення України. Тоді в актриси навіть з‘являлися думки емігрувати з України.

"Я вийшла з цієї ситуації. Все одно ця пляма залишається, і я шкодую про те, що мене було залучено до цієї неблагородної справи", - прокоментувала нині Ольга.

При цьому, вона запевнила, що до партії регіонів недотична. Навіть незважаючи на те, що буцімто з її подачі президент Віктор Янукович перейнявся проблемою школи де нині вчиться її дочка Аня Борисюк.

"…Мене регіонали не кликали і навряд чи покличуть. Якраз на цьому моя співпраця з регіоналами і завершилася. Казали, що Сумська продалася, і вже йде чи не в першій десятці. Мені б дуже хотілося піти з новою командою незасвічених людей", - сказала вона на це.

Сумська запевняє, що шкодує, що її було залучено до підписання листа проти Тимошенко
"…Мене регіонали не кликали і навряд чи покличуть"

Коли ж телеведуча перепитала Ольгу, чи часом не лідера партії "Удар" Віталія Кличка Сумська має на увазі, та визнала:

"Це був би дуже хороший тандем".

Причому акторка, видно, не вважає, що дірвавшись до Верховної Ради вона нічого не зможе змінити у країні.

"Це великий театр. Якраз там мої акторські здібності знадобилися б", - впевнена вона.

А на зауваження про те, що покійний Богдан Сильвестрович Ступка був міністром культури, і на запитання, чи бачить себе на цій посаді Сумська, акторка відповіла:

"Чому ні? Чому ні? Я бачу себе міністром!"

А поки що 46-річна Ольга Сумська намагається стежити за своєю зовнішністю усіма доступними нерадикальними методами.

"Велика річ – гени батьківські, і головне – їх не зіпсувати. Тому що якщо жінка перебільшує в чомусь, перебільшує в гіалуроні, в ботоксі, - це одразу помітно. Я перестала їх робити. Одного разу заколола собі отут ботокс, і спотворилася посмішка. От я посміхаюся – це не я", - ділиться вона.

"Чому ні? Чому ні? Я бачу себе міністром!"
А ще Оля вважає, що склала б чудовий тандем Віталію Кличку

За словами Сумської, поки що вона "виїжджає" на масках для обличчя і дієті.

"Я роблю маски просто на знімальному майданчику. У мене є певні креми, якісь Н.З. (недоторканні запаси), які я тримаю у холодильнику навіть на знімальному майданчику", - пояснює актриса і телеведуча.

Втім, Ольга не заперечує, що інколи задумується і про пластичну хірургію.

"Я думаю про це, і, звичайно, кожна жінка думає, але більше відганяє ці думки. Глядач и прихильник не пробачає, коли він бачить, що актриса розпливлася, втратила форму, виглядає не так звабливо, а поки що можна тримати обличчя масками і сучасними засобами: біоревіталізація, гіалурон, редермалізація…" – каже вона.

Втім, як запевняє Оля, про всі ці засоби вона тільки слухає, а саме навіть чистку обличчя ніколи у житті не робила.

Окрім того, важливе місце у системі стеження за собою для Сумської посідає "правильна їжа". Виявляється, навіть не вона, а її чоловік Віталій Борисюк запровадив вдома систему роздільного харчування.

"Тут ще треба посперечатися, хто кого посадив (на дієту). Адже саме Віталій запровадив систему роздільного харчування. Ми почали вживати зранку тільки фрукти, починаючи десь з 11-ої, не раніше, до того там кава може бути, фінічок", - пояснює зірка.

Втім, інколи Сумська може прийти додому опівночі і їй кортить зварити борщ.

Сумська поки "виїжджає" на масках для обличчя і дієті, але думає інколи і про пластику
Але інколи так хочеться борщу...

"Пробиває борг перед родиною Це певний ритуал, без якого я не можу. Я не додала Антоніні… Я коли читаю щоденник, коли вона мене чекала… "До приїзду мами залишився тиждень", і потім по днях, потім по годинах", - згадує Ольга і зауважує, що в неї досі ком у горлі.

Як відомо, в актриси є старша дочка Антоніна Паперна від першого шлюбу, і молодша – Анна Борисюк, - від другого.

До слова, про дітей: думку вагітніти знову Сумська, здається, відкинула остаточно.

"Та треба вже ж дочекатися онуків. Яка вже дитина? Мама настільки лякається, коли я їй щось таке говорю про те, як я хочу дитину. "Щоб я цього не чула!" – переказує мамині слова актриса..

Між іншим, саме матері Сумська віддала ту шубу, яку купила на свій гонорар від ролі Роксолани в однойменному серіалі.

"Так, хутро з'явилося, було витрачено близько 2 тисяч доларів, які я заробила. Цю шубу зараз носить моя мамочка, з ондатри, наших українських виробників", - ділиться блондинка.

Як згадує Сумська, 15 років тому, на зйомках "Роксолани", вона була дуже худа. На зйомки у Бахчисараї знімальна група їздила "зі своїми каструльками, плитками, варили собі обіди, важко було".

Ольга Сумська 15 років тому у ролі Роксолани
Анатолій Хостікоєв, який у житті одружений із сестрою Ольги, Наталею Сумською, на екрані грав її коханця і чоловіка

До слова, саме на майданчику цього серіалу Ольга відчула ревнощі старшої сестри Наталії Сумської. Адже, як відомо, коханого Роксолани, султана Сулеймана, грав саме Анатолій Хостікоєв, офіційний чоловік Оліної сестри.

"Я завжди пам’ятаю, що Анатолій – мій родич. Коли ми знімали першу шлюбну ніч, ми дуже боялися не перебільшити у цих сценах. Якраз коли мене султан Сулейман брав на руки у чому мати народила, я боялася аби щось там не мелькнуло - чи груди, чи сідниці. Я кажу: "Толечко, отам тримай, закрий ручкою". А він мені: "Та цить, лежи тихо". Отак і відбувалося…" – ділиться спогадами акторка.

При цьому Ольга визнає, що "в Анатолія можна закохатися… Ці сцени – вони були такі щирі…"

Ба навіть більше. За словами жінки, на ту мить вона справді була закохана у чоловіка своєї сестри.

"В ту мить – абсолютно! Наталя ревнувала, і це нормально, адже ми робили з Анатолієм переконливо, і люди повірили у наше щире кохання. Наталі нелегко. Там достатньо подивитися у її очі, щоб зрозуміти, що там такий вогонь", - коментує цей слизький момент Сумська.

Сумська хоч і пам'ятала, що Хостікоєв - її родич, та все ж була закохана
У "Роксолані" зіграла і Наталія Сумська (праворуч). "Наталя ревнувала, і це нормально..." - пригадує Ольга

Тим більше, як впевнена Ольга, "кожен чоловік мріє про свій гарем. Він просто не виказує це". Власне, і те, що її власний чоловік Віталій Борисюк оточений жіночою увагою її тільки заводить. Так, на запитання Осадчої, чи підозрює Ольга чоловіка у стосунках з кимось, вона відказала:

"Ти розумієш, я десь в очах це бачу. Це абсолютно нормально, і це тебе збуджує. Мені подобається коли йому посміхаються, а він у відповідь. Підходять жінки, фотографуються - мене це заводить".

Та й до самої Сумської, за її словами, тоді, 15 років тому, залицялися турецькі можновладці.

"Так, але ж біля мене був мій султан - Віталій Борисюк, який не давав наблизитися і на крок цим можновладцям, які хотіли звісно, можливо, ближче познайомитися… Незручно ходити вулицями, заглядаються, запрошують до автівок, до ресторанів... Борисюк дуже переживав, щоб я не ходила сама вулицями", - згадує вона.

Також Ольга зізналася, що вдома вони з чоловіком, буває, влаштовують величезні скандали.

"Ми сваримося страшенно. Доходить до епітетів, слів бурхливих... Ну, буває таке, що я щось полізу у невеличку потасовку, як казав мій батько, ну хочеться так… Але ж там же ж захист, там же система ушу і карате спрацьовує. Ну хочеться інколи видряпати очі", - визнає вона.

Сумську заводить, коли до її чоловіка Віталія Борисюка підходять жінки
"Ми сваримося страшенно. Доходить до епітетів, слів бурхливих... Ну хочеться інколи видряпати очі"

Сумська впевнена, що її Борисюку просто не можна робити зауваження – мовляв, чоловіки зауважень не люблять.

"У будь-якій формі, навіть у лагідній. "Сонечко, ти там не те сказав" - "Роби сама, знайди собі іншого!" Оце – знайди собі іншого – кажу: "Ти добалакаєшся!" – каже Оля.

А те, що сама вона заробляєте більше, ніж її чоловік, Сумську не бентежить.

"Я не думаю про це. Якщо я буду цькувати чоловіка щодня… Ну хіба почуття вимірюються грішми? Для мене інші критерії. Я вихована у такій родині, де почуття – це все. Якщо я не кохаю чоловіка, він мені неприємний фізично, запевняю тебе, ті гроші стануть поперек горла, на другий день. Ну, добре - третій", - каже актриса.

А ще Оля сумнівається, що могла б так само легко змінити чоловіка, як це подеколи робить її кума Влада Литовченко. Нагадаємо, нещодавно і кум, і кума Сумської – актор Володимир Горянський та тусовщиця Влада Литовченко-Прокаєва – розлучилися зі своїми шлюбними партнерами.

"Я дізналася про їхнє розлучення абсолютно випадково. Нещодавно я подзвонила Сергію, що я запрошую їх з Владою на мій день народження. І власне Сергій сказав мені: "Олю, заспокойся, я вже півроку не спілкуюся з Владою. Я була шокована. Тобто щелепа відпала. Таке кохання, така пристрасть… Дивуюся, як жінки інколи так сміливо змінюють життя, так сміливо виходять знову заміж. Не знаю, чи змогла б я…" – каже Сумська.

"Дивуюся, як жінки інколи так сміливо змінюють життя, так сміливо виходять знову заміж. Не знаю, чи змогла б я…"
А ще Ольга покинула думати про чергові пологи і хоче дочекатися онуків

Але Ольга зауважує, що чоловіків, які б до неї залицялися, в її житті вистачало, навіть літаки по неї присилали.

"Присилали, було, було. Власне, я пригадую ці випадки. Через деякий час, якщо вони бачили якийсь відгук у моєму серці, вони зупинялися, боялися мене", - каже Ольга.

Нагадаємо, фоторепортаж з прогулянки Сумської з Осадчою Стамбулом ви можете переглянути за цим гіпер-посиланням.

Стоп-кадри з відео "Світського життя"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів