Колишня покоївка Черновецького подала на нього до суду

Середа, 13 лютого 2013, 16:37

Жінка на ім'я Алла Фролова, яка працювала покоївкою у родині Леоніда Черновецького, запевняє, що екс-мер та його колишня дружина Аліна Айвазова 15 років вдавали щасливе подружжя.

Крім того, жінка судиться з Леонідом Михайловичем, бо вважає його причетним до зникнення її чоловіка.

Про це йдеться у програмі "Українські сенсації".

Алла Фролова однією з перших дізналася велику таємницю родини Черновецького. Вона переконує, що колишня перша пара столиці покінчила з подружнім життям за 15 років до офіційного розлучення.

Айвазова з Черновецьким вдавали щасливий шлюб? 

За її словами, подружжя проводило ночі у різних кімнатах – кожен мав свою окрему спальню. І це було ще у 1998-му році.

Водночас, колишній товариш Леоніда Михайловича Геннадій Балашов розповів, що у екс-мера було "дивне" ставлення до жінок.

"Я так думаю, його більше приваблювали повії. На якусь з посиденьок у київській мерії - там проходив якийсь світський раут, і на нього була запрошена якась дивна група жінок буквально з Окружної – у буклях, з перснями. І вони там привільно поводилися", - пригадує Балашов.

 Черновецького вабили повії?

Втім, як відомо, шлюб Черновецького та Айвазової у минулому. А ось трагічна історія чоловіка Алли Фролової спливла знову.

Екс-прибиральниця Черновецького потягла його до Генеральної прокуратури.

Про причини свого вчинку жінка розповіла програмі "Гроші".

За словами Фролової, саме її чоловікові належав "Правекс-банк".

 Алла Фролова запевняє, що засновником "Правекс-банку" був її чоловік

"У мене чоловік, Кройтор Степан Степанович, був освіченою та розумною людиною. Він відкрив свою страхову компанію. На той час він був успішною та багатою людиною. В нього було 4 дочірніх фірми. В нього був торговий дім", - розповідає жінка.

"На той час він мав свій капітал і хотів балотуватися у депутати", - додає вона.

 

Але головною мрією Кройтора було відкрити власний банк.

У ті час у столиці якраз "підіймався" ще один бізнесмен - Леонід Черновецький, якого Фролова звинувачує у зникненні чоловіка.

"На кухні ми сиділи за чашкою кави, і він сказав, що "Правекс-банк"- це мій банк. Ось цю фразу я точно пам'ятаю. І сказав: "Остерігайся Черновецького і його людей". Я точно знаю, що мій чоловік був засновником "Правекс-банку", і всі гроші, які були у нього - його капітал весь був переведений в "Правекс-банк", - розповідає Алла.

Черновецький причетний до зникнення Кройтора? 

За її словами, невдовзі після цього до їхньої родини навідалися люди Черновецького.

"Це був вечір, це був вихідний, ми були вдома, і раптом подзвонили у двері. Він відчинив, вони зайшли, і була така серйозна розмова. Тобто ми з донькою були по кімнатах розсаджені, а вони залишалися на кухні, і тоді вони знущалися з чоловіка, це бачила донька, тому що кімната була з кухнею навпроти", - згадує покоївка.

"Вони погрожували ще дочкою йому, що вона ходить в школу, ти, мовляв, не боїшся, що з твоєю дочкою взагалі щось може трапитися. Вони ставили чайник і підносили окріп до його голови", - розповідає вона.

 

Алла Фролова програла усі суди Черновецькому. Втім, і досі не втрачає надію.

"Я хочу знайти свого чоловіка. Я хочу знати, що сталося. Людини немає 15 років. Я чекаю на нього всі ці роки", - говорить Алла.

Нагадаємо, раніше Фролова вже розповідала про своє життя у будинку Черновецьких. Однак ті розповіді більше стосувалися побуту.

Стоп-кадри з відео "1+1" та фото з сайту "Киевград", фото з архіву Айвазової з сайту "Комсомольська правда в Україні"


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів