Черновецьких таки розлучили

28 грудня 2011, 14:04

Мер Києва Леонід Черновецький таки розлучився з Аліною Айвазовою. Суд вирішив, що їхній шлюб носить формальний характер, тому підлягає розірванню.

Про це стало відомо 28-го грудня. Відео, на якому суддя зачитує рішення суду оприлюднив сайт "ТСН".

Рішення про розірвання шлюбу між Черновецьким та Айвазовою прийняв Печерський суд Києва.

В екс-подружжя є 10 днів для того, щоб оскаржити рішення суду і подати апеляцію.

Варто зазначити, що ані Айвазова, ані Черновецький на засідання суду не з'явились - були присутні лише їхні адвокати.

Тепер колишнє подружжя має почати у суді поділ майна у разі, якщо не вирішать все мирним шляхом. А їм є, що ділити: три квартири у Києві, заміський маєток у Конча-Заспі та гроші.

Як відомо, Черновецький та Айвазова реєстрували свій шлюб у Тбілісі 5-го листопада 1977-го року.

ДИВІТСЯ ВІДЕО:

Тепер Леонід Михайлович - знову "завидний жених", а заспівати з Айвазовою вони можуть хіба що пісню "Мы с тобой не пара, не пара...".

Нагадаємо, спершу Печерський райсуд Києва мав розглядати позов Айвазової щодо розірвання шлюбу ще 15-го серпня. Та засідання не відбулося. За інформацією деяких ЗМІ, того дня засідання було перенесено на три тижні через відсутність у суді другої сторони - Черновецького.

Пізніше у пресі з'явилася інформація про те, що Айвазова взагалі передумала розлучатися. Однак потім вона заявила, що вирішила розлучитися з Льонею-Космосом вже давно, а інтимних стосунків у них не було вже років вісім.

Як відомо, в одному з останніх інтерв‘ю Айвазова божилася, що кохає Черновецького і це у них взаємно. Окрім того, вона наголошувала, що їх може роз‘єднати тільки Бог. Втім, незабаром мер Києва особисто взявся за шлюборозлучний процес.


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Персона

Айвазова змінила розлучення на йогу і не відпустить Черновецького

"А якщо є такі жінки, які не розуміють, що дві людини - це одна плоть, тому що це мій чоловік, а я - його дружина, то нехай вони вивчають Біблію. Нас ніхто не може роз'єднати, крім Бога", - попередила Айвазова
Фокус

Айвазова: Те, що у Черновецького в мізках, я вже прокакала

Айвазова: "8 років тому я втекла з країни, бо за мною ганявся мій чоловік. Він приходив до мене і влаштовував скандали, є свідки... Слухайте, що вам розповідати, що він все життя мене бив? У кожній родині є свої проблеми"
Останні матеріали
Більше матеріалів