Окунська зібралася у депутати від "Бітьківщини"

31 травня 2013, 10:46

Наталі Окунській, вочевидь, стало замало скандальної слави екс-дружини адвоката Сергія Власенка. Вона вирішила піти ще далі.

Жіночка заявила, що має намір балотуватися у депутати на майбутніх довиборах в "проблемних" округах, якщо "Батьківщина" висуне в одному з них кандидатуру Власенка.

Про це повідомив "УНІАН" та сама Окунська у соцмережі Facebook.

"Мені стало відомо, що партія "Батьківщина" планує висунути Сергія Власенка кандидатом на виборах депутатів в одному з так званих "проблемних" округів. Хочу заявити про свій намір балотуватися по тому ж окрузі і перемогти Власенка на виборах", - заявила екс-модель.

Окрім всього, Наталка похизувалася новим кольором волосся

Вона також зазначила, що вже підготувала попередній план своєї виборчої кампанії.

"Конкретні тези моєї виборчої програми будуть оприлюднені одразу після реєстрації кандидатів. Вона базуватиметься на опозиційній платформі, оскільки на даний момент я бачу себе в ніші конструктивної опозиції до чинної влади. Я виступаю за масштабний перегляд економічної, соціальної та культурної політики держави", - повідомила Окунська.

За словами Наташі, особливу увагу її команда, яку вона завбачливо зібрала, приділятиме питанням держзахисту материнства і дитинства.

Окунська вже підготувалася до змагання за депутатство

Крім того, Окунська заявила, що досить добре орієнтується в українському законодавстві і готова на всіх рівнях захищати інтереси своїх виборців.

"За п'ять років постійних судових тяжб я досконало вивчила цивільне, сімейне та інші галузі права, а також процесуальне законодавство. За час перебування Власенка у владі я встигла випробувати всю ту несправедливість, яку, на жаль, наші громадяни часто зазнають з боку чиновників. Я впевнена, що моїх знань і навичок достатньо для того, щоб професійно захищати інтереси виборців на всіх рівнях державного управління", - запевнила жінка.

Колишня модель упевнена у своїх силах, мовляв, загартована у судових тяжбах з Власенком

Цікаво, що спритна Окунська не має сумнівів у своїй перемозі.

"Я впевнена, що отримаю перемогу в протистоянні з Власенком в рамках виборчої кампанії. Хоча, знаючи Сергія, я сумніваюся, що у нього вистачить мужності увійти в чесну і відкриту передвиборчу дискусію зі мною", - зазначила вона.

Окунська ніяк не залишить колишнього чоловіка у спокої

Пізніше на своїй сторінці у соцмережі Окунська написала:

"Шах. Я дійсно вважаю, що моєму колишньому нема що робити в політиці. Світ краще він точно не зробить. Впевнена, що зможу зробити для людей більше, ніж він. Я живу серед людей, розумію їхні проблеми і допомагаю кожному, хто приходить за допомогою, в силу своїх можливостей. Прошу народ дати мені цей шанс".

"Власенко з владою в руках - це мавпа з гранатою. Якщо мені дати повноваження - буде більше толку", - додала Наталя.

Нагадаємо, не так давно Окунська запевняла, що судиться з Власенком не через гроші та бажає йому щастя.

Фото з Facebook Окунської, "Дусі", "Delfi.ua", "Гламурчіка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів