Дружина Януковича отримала орден і грамоту. ФОТО

10 червня 2013, 16:51

Перша леді країни Людмила Янукович, яку дехто вважає "щирою і простою" жінкою, стала кавалером ордену святої княгині Ольги.

Це сталося 10-го червня на заході з нагоди другого випуску Луганського Богословського Університету у Свято-Володимирському кафедральному соборі, повідомляє "Остров".

Людмилу Янукович, яка є покровителькою даного навчального закладу, окрім ордену святої княгині Ольги, нагородили почесною грамотою "За заслуги перед Українською Православною церквою".

Дружину президента нагородили за заслуги перед церквою

"Я хочу подякувати Людмилі Янукович за ту турботу, якою вона оточує наш університет. У нас сьогодні багато проблем, особливо матеріального плану, які ми можемо вирішити тільки разом. Я хочу сердечно подякувати і попросити і в майбутньому також не залишати нас увагою, а ми будемо молитися", - сказав отець-настоятель Луганського богословського університету Володимир Конончук.


Судячи зі слів отця-настоятеля, Янукович допомагає університету матеріально
Перша леді не змогла стримати сліз?

"Я приїжджаю сюди втретє і бачу дивні зміни. Коли я приїжджала минулого разу, весь вівтар був у риштуванні, а сьогодні ми бачимо красивий розпис і пишність. Ми знаємо - Господь з нами і ми нічого не боїмося. Дорогі мої, я сердечно вітаю усіх нагороджених... Дай Бог нам всім миру, добра і благополуччя", - зазначила перша леді.

Нагадаємо, у 2010-му році Людмила Янукович отримала орден Катерина великомучениці.

Фото "Остров"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів