Порно-шансоньє Януковича: Я виконую інтелектуальні пісні

18 липня 2013, 16:34

Матюкливий шансоньє Олег Гаврилюк, якого нещодавно Янукович зробив "народним артистом", упевнений, що виконує інтелектуальні та духовні пісні.

Він хвалиться дружбою з деякими депутатами, серед яких Вадим Колесніченко та Юрій Мірошниченко.

Утім, кандидатуру Гаврилюка на звання "народного" висунули в обхід голови Спілки композиторів України Ігоря Щербакова.

Про це пише "Фокус".


Як виявилося, голова Спілки композиторів гадки не має, хто такий Гаврилюк. Докладніше про це читайте на сайті "Українська правда".

Однак сам шансоньє вважає себе достойним званням "народного". І деякі депутати з цим також згодні.

Гаврилюк написав понад 200 пісень і 2000 віршів

Одним з прихильників творчості Гаврилюка є регіонал Вадим Колесніченко.

"Його творчість можна поважати чи ні - справа кожного. Але якщо люди ці пісні слухають, значить, вони їм подобаються. Бо таким чином співає душа народу", - заявив депутат.

Ненормативну лексику в текстах артиста Колесніченко називає справою смаку, а тюремну тематику - частиною історії.

Сам Гаврилюк заявляє, що співає інтелектуальний шансон. А на запитання, за що йому присудили звання "народного" відповів:

"Себе непристойно розхвалювати. Але я скажу одне: мною написано понад 200 пісень і близько 2000 віршів. Серед них є такі, що стали гімнами: міліціонерів, військових і працівників пенітенціарної служби. Вони підвищують престиж цих професій, а це тисячі людей".

Також співак зізнався, що записати одну пісню коштує від 500 до 1000 доларів.

"Такі пісні не крутять на радіо чи ТБ. Ці гроші ніколи не окупляться", - заявив він.

Крім того, Гаврилюк називає свої співи інтелектуальними.

"Я співаю інтелектуальний шансон. Переважно це духовні пісні: окрема тема, яку я не виставляю напоказ і не читаю на концертах. Ці пісні знаходяться в закритій рубриці, куди заходять тільки ті, кому цікаво. Навіть книги з такими віршами коштують у двічі дорожче. Щоб не потрапили у випадкові руки. Купити їх можна тільки після моїх виступів", - зазначив музикант.

Олег агітував за Журавського

"Що стосується матюків або еротичної лірики - іноді тіло може взяти гору над розумом. Та й взагалі ці слова цілком літературні - їх можна зустріти у віршах Пушкіна чи Єсеніна", - зауважив Олег.

Цікаво, що серед друзів Гаврилюка є немало так званих народних обранців.

"Серед депутатів своїм другом я можу назвати Юрія Мірошниченка, якого знаю вже 15 років. Також мені близький Равіль Сафіуллін, міністр сім'ї, молоді та спорту. На позаминулих виборах я по дружбі їздив агітувати за нього", - розповів шансоньє.

депутатом Віталієм Журавським познайомився торік після концерту. Він зайшов за куліси і запропонував агітувати за нього за чималі гроші. Я відповів, що не їжджу за гроші, а якщо поїду, то тільки безкоштовно. Що я, не є членом команди? Він не повірив. Але в підсумку я разом з сім'єю об'їздив всю Україну, в тому числі пенітенціарні установи. Я агітував не за якусь партію, а за людину, якій повірив", - поділився Гаврилюк.

"Коли мені присвоїли звання народного артиста, Олександр Турчинов з ВО "Батьківщина" здивувався, мовляв, хто я такий. Злукавив. На минулих виборах він просив мене як виконавця популярного в народі жанру поїхати в агітаційний тур за їх партію. Я відмовився", - зауважив Олег.

Гаврилюк відмовив Турчинову

На запитання, звідкіля в нього такі зв’язки, Гаврилюк розповів, як з бізнесу прийшов до музики.

"Після університету я зайнявся бізнесом. У мене виходило - я став дуже успішним підприємцем, мав свої заводи і фабрики. Але якоїсь миті почав шукати своє місце під сонцем, справу до душі. І знайшов себе у музиці. А ось мої колишні підлеглі і компаньйони в підсумку стали мільйонерами і депутатами", - розповів музикант.

"Зараз багато хто з них закликають мене повернутися в бізнес, але я не хочу. Я реально розумію, що знайшов себе в житті. Ніякі гроші не замінять цього відчуття", - зазначив "народний артист" Гаврилюк.

Нагадаємо, на початку липня президент Віктор Янукович підписав наказ про надання Гаврилюку звання "Народного артиста України".

Фото з сайту Гаврилюка


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів