Джамала: Кличко сказав, що я - його талісман

8 жовтня 2013, 11:01

За останні три дні співачка Джамала стала однією з найбільш обговорюваних осіб мережі. Після того, як вона заспівала гімн України перед боєм Кличка з Повєткіним, критика її виконання не вщухає.

Співачка вже прокоментувала свій ніби не надто вдалий виступ, але її слова лише розпалили скандал.

Тому Джамала звернулася до прихильників та ворогів зі своєї сторінки у Facebook.

"Друзі, колеги, недруги і всі інші! Я до глибини душі здивована нескінченним обговоренням того, хто і як співав гімн! Якщо хто не пам'ятає, в суботу був поєдинок між боксерами, а не конкурс на краще виконання гімну України і Росії!" – розпочала Джамала.


Джамалу здивував ажіотаж навколо неї після виконання гімну

"Мікрофони, фонограма або живе виконання, погана чи хороша організація бою, домисли журналістів або "аналіз" всіх, хто вважає себе музикантами, не має ніякого відношення до суті події", - зауважила співачка.

Співачка пропонує зосередитися на спортивній події, а не на виконанні гімнів

"Я вважаю, що і Україна, і Росія були представлені гідно і професійно. Точка! Всім, хто так не вважає, бажаю удачі та успіхів у виконанні своїх національних гімнів. Всіх журналістів закликаю припинити спекуляції на цю тему. Досить порівнювати мене з Йосипом Кобзоном і вишукувати в моїх словах те, чого в них немає", - наголосила вона.

Артистка закликала припинити мусолити цю тему

І наостанок додала:

"P.S. Сьогодні вранці дзвонив Володимир Кличко. Сказав, що я - його талісман, і йому дуже сподобалося моє виконання гімну. Перепостіть краще цю цитату! :) Ваша Джамала".

Джамала заявила, що Кличку сподобалося її виконання гімну

Нагадаємо, після поєдинку Кличка з Повєткіним у мережі почали обговрювати не лише результат бою, а й виконання гімнів Росії та України.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО ВИСТУПУ ДЖАМАЛИ:

Фото з Facebook Джамали, відео з YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів