Безруков, Газманов, Лановой і Табаков підтримали політику Путіна у Криму

12 березня 2014, 08:56

85 російських діячів культури і мистецтва підписалися на підтримку окупаційної політики президента Росії Володимира Путіна у Криму.

Лист "На підтримку позиції президента щодо України та Криму" був оприлюднений на сайті Міністерства культури Російської Федерації.

"У дні, коли вирішується доля Криму і наших співвітчизників, діячі культури Росії не можуть бути байдужими спостерігачами з холодним серцем. Наша спільна історія і спільні корені, наша культура і її духовні витоки, наші фундаментальні цінності і мова об'єднали нас назавжди", - йдеться у зверненні.

"Ми хочемо, щоб спільність наших народів і наших культур мала міцне майбутнє. Ось чому ми твердо заявляємо про підтримку позиції Президента Російської Федерації з України та Криму", - повідомляється на сайті Міністерства культури Росії. .


Серед тих, хто підписав лист, опинилися актори Олексій Баталов, Сергій Безруков, Михайло Боярський, Василь Лановой, співак Олег Газманов, співачка Надія Бабкіна, піаніст Денис Мацуєв, диригенти Юрій Башмет та Володимир Співаков.

"Як же хочеться говорити тільки про мистецтво... читати вірші ... ставити спектаклі! Жити з усіма в мирі та злагоді! Як казав один персонаж з відомого серіалу: "Не буду я зброєю торгувати, пацифіст я!" Але, на жаль... політика диктує протилежне!
Мене як актора люблять і в Західній, і в Східній Україні! Перебуваю в ситуації, як при розлученні: з ким ти хочеш жити: з татом чи з мамою? З ВАМИ!
Ні, так не можна?! Потрібно вибирати?!
ТАК НЕ ХОЧУ Я ВИБИРАТИ!! Пацифіст я!!" - написав Безруков у Facebook
Лановой і Газманов теж опинилися у числі "фанатів" Путіна

Також політику Путіна підтримали режисери Федір Бондарчук і Павло Лунгін, актор і режисер Станіслав Говорухін, керівник театру естради Геннадій Хазанов, художній керівник МХТ імені А. П. Чехова Олег Табаков, директор Великого Московського державного цирку Едгар Запашний, президент Російської академії мистецтв Зураб Церетелі та інші.

Бондарчук теж став на бік окупанта Путіна

Цікаво, що у списку також є лідер улюбленого гурту Путіна "Любе" Микола Расторгуєв, який нещодавно висловлювався на підтримку гурту "Океан Ельзи" та його лідера Святослава Вакарчука.

Повний список можна подивитися на сайті Міністерства культури Росії.

Бабкіна підтримала Путіна і, мабуть, нікого цим не здивувала, чого не скажеш про Хазанова, наприклад

До слова, російська телеведуча Ксенія Собчак виявилася у числі перших, хто прокоментував цей лист. У своєму Twitter Ксюша залишила кілька постів на цю тему.

Нагадаємо, раніше політику Путіна підтримали актори Іван Охлобистін та Леонід Ярмольник.

Фото з Facebook Безрукова, з Instagram Газманова, фото "Экспресс-газеты", фото з офіційного сайту Бабкіної

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів