Окунська просить Тимошенко зупинити Власенка і Пашинського

31 березня 2014, 12:14

Екс-дружина захисника Юлії Тимошенко, Сергія Власенка, Наталія Окунська написала вже третього листа Юлії Володимирівні, яка днями оголосила, що йде у президенти.

У своєму Facebook багатодітна матуся знову звернулася до екс-прем’єра з надією бути почутою.

"Україна практично позбулася Криму, і на східному кордоні стоять війська іншої держави. Вулицями розгулює кримінал, який під виглядом революціонерів, грабує українців. Економіка впала, і народ звинувачує уряд у всіх гріхах. Майдан не розходиться, не довіряючи новій влади. Україна готується до президентських виборів. Українці чекають нового життя за Європейськими стандартами, законами і мораллю", - розпочала свій лист Окунська.

"У цей складний для України і для Вас, як лідера найвпливовішої сьогодні політичної сили, час, Сергій Власенко, який публічно декларує близькість до Вас і став частиною Вашого медіаобразу, вже шостий рік продовжує судову війну проти мене і моїх чотирьох дітей", - зазначила Наталія.


Жінка також заявила, що вже понад рік Власенко "цинічно судиться за аліменти на власну дитину".

Окунська просить Тимошенко зупинити дії Власенка

"Паралельно інший член Вашої партії, пан Пашинський С.В., який на сьогоднішній день є главою адміністрації Президента, впродовж півтора року судиться зі мною, не дозволяючи мені і дітям жити в нашому домі, частина якого належить нам на праві власності. Для цього було підроблено договір оренди з Власенком з подальшою передачею в суборенду будинку черговій підставній особі", - пожалілася Окунська.

Жінка нагадала про останній судовий позов Пашинського за 28-ме лютого, тобто у розпал кримських подій.

Також Окунська повідомила про 3 засідання минулого тижня.

"Соромно зізнатися, але довівши ситуацію до повної втрати своїх совісті та моралі, Ваш головний захисник - Власенко забирає в мене і дітей не тільки половину будинку, але і ділить подаровану ним мені на день народження 8-річну машину", - зауважила Наталя.

"Також мені стало відомо, що на 2 квітня призначена чергова протизаконна махінація, яка позбавить мене і дітей майна і якій я не зможу юридично протистояти, враховуючи запущений Вашими підлеглими адмінресурс", - зазначила Окунська.

Пашинський (праворуч) теж судиться з Окунською

Також Наталка повідомила, що має записи погроз Власенка позбавити її волі.

"Також є відео, на якому Пашинський С.В. виганяє мене з дітьми з нашого власного будинку, оперуючи депутатською недоторканністю. Ви можете з усім ознайомитися особисто, щоб не сумніватися в правдивості моїх слів. Не сумніваюся, що Вас тривалий час вводили в оману, приховуючи від Вас всі подробиці нашої історії для збереження власної чоловічої та професійної привабливості", - написала Окунська.

Наталя також наголосила, що нікому не дозволить ображати її та її дітей, і у разі необхідності, проситиме захисту в інших країн.

"Прошу Вас, як лідера партії, як жінку і як матір, зупинити Сергія Власенка та Сергія Пашинського. Ваше слово для них обох є законом і я переконана, що Ваше втручання покладе край цій багаторічній не чоловічій поведінці Вашого захисника і гаранта Вашої справедливості", - звернулася Окунська до Тимошенко.

Окунська нагадала Тимошенко про материнські почуття

"Все, про що я прошу, це щоб вони обидва припинили судові розгляди зі мною, зупинили безмежний і протизаконний процес позбавлення мене майна, залишивши мене і моїх дітей в спокої", - резюмувала Наталя.

Нагадаємо, вперше Окунська написала відкритого листа Тимошенко у 2009-му році. Тоді вона просила Юлію Володимирівну захистити її дітей від Власенка.

Фото "Української правди" та з Facebook Окунської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів