Ющенко: Пишаюся тим, що єдиний зробив чесні вибори

21 квітня 2014, 11:53

Колишній президент Віктор Ющенко не почувається винним, а навпаки – пишається собою. Особливо Віктор Андрійович гордий тим, що єдиний за 20 років зробив "чесні вибори".

З екс-прем’єркою, а нині кандидатом у президенти Юлією Тимошенко Ющенко не спілкується, бо вони з нею "дуже різні". Зате з конкурентом Тимошенко Петром Порошенком екс-президент обговорював майбутні вибори.

Про це Ющенко розповів Катерині Осадчій для програми "Світське життя" на презентації його книги у рамках Книжкового Арсеналу.

Віктор Андрійович запевнив, що не спілкувався з Юлією Володимирівною після її звільнення.


"Думаю, що ми просто різні з нею", - пояснив Ющенко.

Колись Ющенко не думав, що вони з Тимошенко дуже різні

Зате він говорив з Порошенком про майбутні вибори президента.

"Мова йшла про те, яка повинна бути тактика, з ким треба консолідуватись, бо я вважаю, переможцем буде той, хто проявить велику солідарність", - поділився Ющенко.

На запитання, чи відчуває він якусь провину за те, що дав другий шанс Віктору Януковичу, зробивши його прем’єром, Ющенко відповів:

"Знаєте, що Ющенко зробив? Чесні вибори! Оце моя "провина" в лапках. Вся решта – це ваших рук робота: якими були ваші симпатії, як ви їх формулювали до кандидатів. Давайте навчимося не голосувати, а обирати".

Ющенко не відповів на запитання, чи почувається винним через Януковича. Натомість заявив, що пишається своїми "чесними виборами"

"Докори мені не сняться. Як президент я виконав конституцію, провів чесні законні вибори, ніхто мені не дорікав, що я комусь підписував фальшиві протоколи. Я цього не робив. І я пишаюся цим. Бо думаю, що за 20 років то єдині чесні вибори президента", - наголосив Віктор Андрійович.

Нещодавно у мережі були оприлюднені фотографії державної дачі, на якій жив Ющенко з родиною.

"За 23 роки лише один Ющенко закрив державну дачу, віддав ключ і пішов додому. Будь ласка, йдіть в Парламент, приймайте закони. Я добровільно і багато місяців назад, дивлячись на ситуацію, прийняв таке рішення і пішов. Ви почуєте різні аргументи, це довго все, але я не хочу цього, бо це брудно для мене", - заявив екс-президент на зауваження телеведучої про його користування дачею до січня цього року.

Ющенко не сказав Осадчій: "Чого ви такі дрібні?"

На презентацію книги батька завітав Андрій Ющенко. Він розповів "Світському життю" про свій бізнес та стосунки з екс-дружиною Лізою.

"Зараз маю бізнес на Західній Україні, декілька супермаркетів, автовокзал, в основному там зараз", - поділився син екс-президента.

На запитання про те, як він оцінює дії синів Януковича протягом років правління їхнього батька, Ющенко-молодший сказав:

"Такі речі завжди закінчуються погано. Бо завжди хтось докопується до правди. В нас в сім'ї так склалося, що ми не ліземо в ті речі, які в майбутньому можуть нас скомпрометувати".

Андрій заявив, що не ліз у ті речі, які могли його скомпрометувати

Що ж до приватизації автовокзалу в Івано-Франківську, то Андрій зауважив, що досі виплачує за нього кредит.

"Батько допоміг мені взяти кредит, в той час це було досить важко. Я його зараз сплачую. Батько дуже розумний економіст і дуже гарно міг мені пояснити, як і куди рухатись", - зазначив Андрій.

Як відомо, дочка Андрія Варвара зараз перебуває у Маямі разом з мамою Лізою, яка нещодавно вдруге вийшла заміж.

"Дозвіл я дав на півроку, тому скоро її побачу", - сказав Андрій про дочку.

Андрій сумує за дочкою, але радіє, що вона зараз не в Києві

"Звичайно, сумую. Але, дивлячись на події, що відбуваються в Україні, думаю, добре, що вона там", - додав він.

Андрій також зізнався, що про весілля Лізи дізнався з преси. Він привітав колишню повідомленням.

"Я зробив все, аби дізнатися, з ким моя дитина. Головне, щоб до дитини нормальне ставлення було, а хто там з Лізою буде - це абсолютно неважливо", - заявив Ющенко, маючи на увазі нового обранця своєї екс-дружини.

Фото "Світського життя", з Facebook Ірини Ваннікової, з сайту "Українська правда"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів