Хливнюк: Ми не будемо агітувати за жодну політичну силу

24 квітня 2014, 19:16

Гурт "Бумбокс" цього року святкує 10-річчя, і з цієї нагоди влаштовує великий концерт в Києві наприкінці травня.

Хлопці планували ювілейний тур містами країни, однак події останніх місяців завадили їхнім планам. Так само музиканти не поїдуть найближчим часом і до Росії, де було скасовано усі їхні концерти.

Під час прес-конференції, присвяченій 10-річчю гурту, учасники "Бумбокс" на чолі з Андрієм Хливнюком розповіли про те, як політична криза вплинула на їхню діяльність.

"Планувався великий тур на підтримку альбому та присвячений 10-літтю гурту. Ми плануємо зробити кілька концертів на території України, але зараз, на жаль, не можна планувати наперед, як ще рік тому, наприклад. Самі розумієте чому", - сказав Хливнюк.


Взагалі, "Бумбокс" завжди був поза політикою, і лише криваві події Майдану та анексія Криму змусили лідера гурту відкрито висловити свою громадянську позицію.

Утім, зараз Андрій неохоче говорить про політику і Росію зокрема. Здається, він свідомо оминає ці теми і підкреслює, що поважає усіх людей в усьому світі, незалежно від національності.

За словами Хливнюка, під впливом часів дещо змінилися тексти пісень. Однак "Бумбокс" залишається неполітичним гуртом.

"Деякі тексти з розряду ліричних перейшли у дещо іншу площину. Але ми як були неполітичною групою, так нею і залишилися. Ситуація у країні перейшла, як мені здається, у таке русло вже нормального розвитку, і ми хотіли б усунутися від громадянських штук і зайнятися просто музикою. Так, не було можливості, сил і бажання залишатися осторонь того, що відбувається, але зараз хотілося б займатися своєю справою", - наголосив Андрій.

"Ми неполітична група", - наголошує Хливнюк

Також Хливнюк підкреслив, що не агітуватиме на виборах.

"Ми не братимемо участі у жодних політичних агітаціях, незважаючи на пропозиції. Власне, як і завжди. І думаю, що так і залишимося неполітичною групою", - запевнив лідер "Бумбоксу".

"Бумбокс" не виступатимуть на агітаційних концертах

Щодо скасування концертів гурту у Росії, то це було рішення лише збоку сусідів.

"Ми відкриті для концертів і творчої співпраці у будь-якій країні світу, якщо ця країна світу відкрита для того, щоб працювати з нами. І якщо не потрібно буде налаштовувати своє бачення реальності під ту чи іншу ситуацію, чи під бачення якоїсь третьої сторони… Якщо цього не стається, залишається лише чекати, що усе прийде в норму і все буде добре", - прокоментував Хливнюк.

"Ми особисто не скасовували ніяких концертів. Ми цінуємо, любимо і поважаємо наших слухачів у всьому світі, незалежно від того, якою мовою вони говорять", - додав музикант.

До речі, після свого київського концерту "Бумбокс" хоче зіграти он-лайн для тих фанатів, які не можуть приїхати до України, особливо, для росіян.

Однак складнощі з концертами виникли не лише закордоном, але й в Україні. Про це у коментарі ТаблоID розповів продюсер гурту Олексій Согомонов.

"У нас були заплановані концерти у Харкові, Дніпропетровську, Донецьку, Одесі, Львові – але ми зараз не можемо дозволити собі це, бо ми не можемо гарантувати безпеку, ми не можемо встигнути за ростом курсу, ми просто фізично не можемо заробити ту кількість грошей, яка дозволила нам окупити все це, тому ми частково скасували концерти. Залишився тільки Київ", - повідомив продюсер.

Хлопцям довелося скасувати концерти у містах України, окрім Києва

Щодо концертів у Росії, то Согомонов має надію, що з часом вони відновляться.

"Ми сподіваємося, що ми зможемо їздити та грати. В нас є домовленість зі старими друзями в Пітері, вони хочуть робити у жовтні чи листопаді концерт…" - сказав продюсер.

Крім того, "Бумбокс" планує виступати у країнах Європи також.

"Коли, як не сьогодні – час звернути трохи більше уваги в бік Заходу, докласти трішки більше зусиль для студійної і концертної діяльності у таких країнах, як Польща, Чехія, Словаччина, Німеччина і так далі на захід. Є пропозиції, дзвінки…", - зауважив Хливнюк.

На запитання про те, яким чином він обирає мову написання текстів, Андрій сказав:

"Якою мовою краще лунатиме та чи інша композиція, такою вона і буде записана і виконана. Безумовно ми патріоти, і на кожному концерті кажемо, що ми - українська команда, місто-герой Київ, це стало вже нашою візитівкою. Я хотів би, щоб ми усі знали якомога більше мов. І я дуже жалкую, що не знаю ще якісь мови, якими можна було б писати".

Хливнюк зізнався, що хотів би знати більше мов

"Хочеться якнайшвидше повернутися до мирного життя, коли музиканти в інтерв’ю не говорять про ситуацію між країнами та про стрілянину", - зізнався Хливнюк.

ТаблоID

Фото Дмитра Амідова для ТаблоID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів