Лоліта і Лепс про можливі санкції України проти російських артистів

5 серпня 2014, 12:16

Після того, як радник голови МВС Антон Геращенко повідомив, що Україна може заборонити в’їзд 500 російським культурним діячам, це викликало багато обурення з боку росіян.

Зокрема, співачка Лоліта, актор Олга Табаков, співак Григорій Лепс та продюсер Йосиф Пригожин взялися коментувати можливі санкції, які ще не були навіть затверджені.

Коментарі оприлюднив сайт "Super.ru".

Пригожин останнім часом вважає за потрібне коментувати усе, що стосується України. Таке враження, що він з продюсера перетворився на політичного експерта та позаштатного оспівувача Путіна.


"Зовнішня політика, яку завжди вела Україна протягом багатьох років, виглядала так, що вони були байдужі до усіх світових проблем - і в Іраку, і в Югославії, і в Сирії. Вони завжди були свідками, які відмовчується. Зараз вони займаються тим, чим займаються слабкі люди: вбивають жінок і дітей, тиснуть на артистів, у яких є свої духовні цінності", - почав свою думку Пригожин.

Причому себе і росіян продюсер називає "нормальними людьми".

Отак, сидячи десь у ресторані, Пригожин і Валерія вигадують, що б ще таке бовкнути про Україну

"Ми, як і всі нормальні люди, теж маємо право на свою точку зору! До речі, поки жодному українському артистові не заборонений в'їзд до Росії. Я вважаю, що це величезна помилка політика будь-якої країни - забороняти артистів, це неправильно! Однак якщо вони хочуть заборонити російським артистам приїжджати на територію України, то нехай тоді забороняють українським виїжджати за територію. А це вже пахне "залізною завісою", - заявив Пригожин, забувши про скасовані концерти "Океану Ельзи" та "Бумбоксу".

Також чоловік Валерії додав, що Україна ніколи не була для них основним заробітком, тому заборона на них ніяк не відіб'ється.

Актор Олег Табаков вважає усе, що відбувається, "природним перебігом подій".

"Незважаючи на те що я на чверть українець, я не можу сказати, що останні 10 років культурні відносини наших країн не те що активні - я зовсім не розумів, є вони чи їх немає. Це природний перебіг подій. Коментувати це - як вам сказати: я професіонал, я повинен бути посередником або в налагодженні відносин, або навпаки. А тут не було відносин і немає їх. На кар'єру мою вже ніщо ніяк не вплине, крім хвороб. Кар'єра моя вже зроблена, тож мене ця ініціатива української влади взагалі не хвилює", - заявив метр.

Табакову по цимбалах заборони України

Співак Григорій Лепс, який є частим гостем в Україні, теж сказав кілька слів щодо можливих санкцій.

"Дуже шкода, що вкотре музика стала політичним знаряддям. Дуже шкода. Через подібні заборони обидві країни позбавляють культурного обміну - це велика втрата. Мені незрозуміло, чим керується київська влада, але це їхнє рішення. З нашого боку ми завжди раді українським виконавцям", - сказав Лепс.

Лепс шкодуватиме, якщо санкції таки введуть

Українка за походженням Лоліта Мілявська у коментарі "Снобу" пригрозила Обамі.

По-перше, Лоліта заявила, що Ані Лорак, Валерія та Кобзон – достойні люди, і порадила їм не звертати увагу на санкції Латвії та провокації в Одесі (стосовно Лорак).

"…Тому що людей, які їх люблять, набагато більше. На тій же Україні. Є скопище бандитів: їх мало, але вони поводяться нахабніше, ніж добрі люди. Але коли-небудь добрі люди піднімуться усім світом, і буде хана і фашистам, і Обамі. В Америці теж люди, такі ж нещасні, як і на Україні. Дебіл керує - весь колектив страждає, а подітися нікуди: не всі в змозі переїжджати кудись на Землю Франца Йосифа. Люди змушені терпіти, але терпець завжди уривається", - сказала співачка.

На думку Лоліти, якщо добрі люди всього світу піднімуться, то "хана Обамі"

"Я ненавиджу фашистів, я ненавиджу людей, які вбивають інших людей. Ці люди абсолютно віддані справі зла і мають всі шанси горіти в пеклі. Це їхній вибір, тому не треба на них так сильно реагувати. Це всього лише питання часу. А моїх колег тільки загартовує подібний досвід, і вони від цього будуть писати ще більш проникливі пісні, і тим більш людяними будуть вони в спілкуванні з іншими людьми", - підсумувала Лоліта.

Фото з Instagram Валерії,"Рускино.ру", "Paparazzi.ru", "Tochka.net"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів