Лорак: Досить використовувати моє ім’я для маніпуляцій

9 серпня 2014, 15:32

Співачка Ані Лорак, нещодавній концерт якої став причиною бійки в Одесі, попросила припинити використовувати її ім’я заради маніпуляцій думками і настроями шанувальників.

Про це йдеться у зверненні прес-служби артистки, пише "Гламурчік".

"Хочемо ще раз звернутися до всіх із проханням не піддаватися на політичні, медійні, мережеві маніпуляції, пов'язані з ім'ям Ані Лорак", - заявив менеджмент Кароліни.

"Прохання до всіх шанувальників не реагувати на провокації в цей складний для нашої країни період. Вкотре хочемо підкреслити, що Ані Лорак завжди підтримувала демократичні процеси в нашій країні і гідно представляла Україну в Європі та світі", - йдеться у заяві.


Лорак звернулася з черговою заявою

"Ми скасували концерти в Криму давно у зв'язку з ситуацією в країні, про що своєчасно повідомили на офіційному сайті. Нагороди, які Ані Лорак отримала цього року, є музичними, а не політичними. Це - виключно визнання її таланту і любов глядачів різних країн. Адже музика і пісня мають об'єднувати людей", - підкреслює прес-служба.

"Просимо не використовувати ім'я співачки для маніпуляцій думками та настроями її шанувальників з подачі деяких недобросовісних ЗМІ і нечистоплотних політтехнологів, які дозволяють собі всілякі низькі, негідні, наклепницькі інсинуації відносно Ані Лорак, використовують її ім'я, як розмінну медійну карту в політичних іграх - в настільки складний і трагічний для України момент. Дякуємо за розуміння! Добро переможе!" - такими пафосними словами закінчуються заява.

Кароліна вважає, що її ім'ям маніпулюють

Нагадаємо, Ані Лорак чомусь вважає, що її втягнули у політичні ігри якісь зловмисники, які і спричинили провокації. А той факт, що у розпал війни вона спокійно собі виступала і отримувала нагороди у Москві, співачка забуває.

Фото "Tochka.net"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів