Повалій і Лорак кличуть стати "послами миру в Новоросії"

20 серпня 2014, 18:07

Співачки Ані Лорак та Таїсія Повалій, які бідкаються, що нині їх незаслужено цькують в Україні, мають шанс стати місцевими "Анджелінами Джолі".

Жіночкам запропонували стати "послами миру" та не де-небудь, а у так званій Новоросії.

З такою заманливою пропозицією виступив колишній депутат, а нині один з головних сепаратистів Олег Царьов.

Лорак і Повалій можуть стати "послами миру", але в Новоросії

Чолов'яга начитався російських ЗМІ, які написали, що міністр культури України Євген Нищук буквально виганяє Таю й Кароліну з Україні.


Нищук дійсно ще два тижні тому згадував Лорак і Повалій. Мовляв, якщо під час таких подій "пані Таїсія Повалій чи Ані Лорак, чи інші виступають, то, може, нехай їм дають народних артисток Росії. І вони там собі славно виступають".

Кароліні важко порвати з Росією. В неї ж там і кум є

Звісно, про жодне вигнання не було й мови. Однак Царьов, як справжній фанатик Путіна, сприйняв це інакше й, схоже, вирішив терміново рятувати співачок.

"Вчора Міністр культури України Євген Нищук виступив з різкою критикою на адресу Ані Лорак і Таїсії Повалій. Бачте, політик незадоволений, що співачки гастролюють російськими містами, і рекомендує їм на Україну не повертатися. Пропоную цим красивим жінкам стати послами миру в Новоросії. Це дуже почесно - нести мир і радість людям", - написав він у своєму Facebook.

А далі взагалі порівняв Кароліну і Таїсію з іменитими актрисами:

"Нагадаю що і Одрі Хепберн, і Ніколь Кідман і Анджеліна Джолі з гідністю виконували цю почесну місію. Краса, яку несли ці жінки, осушувала сльози дітей, давала надію і змушувала замовкнути зброю. Ані Лорак і Таїсія Повалій, наші слов'янські прекрасні жінки, як і всі жінки і України і Росії та Новоросії, впевнений, переживають за всіх постраждалих в результати страшних подій на сході і готові зробити все заради добра і миру".

Та й Тая полюбляє заробляти гроші у Москві

Наостанок Царьов порадив Нищуку не ображати співачок.

"А новоспеченому міністру культури хочу сказати, що не треба ображати наших берегинь, наших прекрасних жінок", - зауважив він.

Покищо ані Лорак, ані Повалій ні як не відреагували на пропозицію свого "захисника".

Фото "Дусі" та з соцмережі

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів