Пітерський депутат Мілонов виступив проти гастролей Ротару у Росії

6 жовтня 2014, 13:17

Активний противник усього неросійського, петербурзький депутат Віталій Мілонов виступив категорично проти того, щоб співачка Софія Ротару гастролювала у Росії.

Політик заявив, що вважає неприйнятними виступи Ротару після "антиросійських" жестів її сина Руслана Євдокименка.

Про це повідомляє "Super.ru".

Мілонов, апелюючи якимись сумнівними аргументами, наполягає, що співачці, яка підтримує "хунту", - не місце в російському шоу-бізнесі.


"Я проти, щоб люди, які відкрито закликають до знищення нашої країни, які відкрито підтримують "хунту" на заході України, заробляли гроші в Росії. Їх комерційна діяльність на території Росії – недоцільна", - заявив Мілонов.

Мілонов звідкись узяв, що Ротару виступала за знищення Росії

Варто зауважити, що Ротару ніколи не виступала з чіткою громадянською позицією. Єдине, чим вона "підтримала" Україну – це було фото з прапором на День незалежності.

Крім того, чогось раптом Мілонов згадав олігарха Ігоря Коломойського.

"Ніхто ж не збирається в Росію пускати Коломойського? Звичайно, ми пустимо його, але в єдиному випадку, коли він буде в наручниках і з кляпом у роті їхати на броньованій машині до підвалу Луб'янки", - сказав депутат.

"Зрозуміло, що Ротару потрібно підтримувати свій імідж і славу. Тому вона шукає якісь нові варіанти такої підтримки - ну от, у революції взяла участь бабуся. Участь взяла - добре! Але тепер приїжджай до Росії тільки як приватна особа. Для заробляння грошей в Росію тебе ніхто не пустить. У нас багато зірок своїх! Будемо Віку Циганову слухати!" - наголосив Мілонов.

Мілонов готовий слухати Віку Циганову замість Ротару

Ще раз варто підкреслити, що Ротару не брала участь в Майдані і ніколи відкрито не підтримувала революцію. Тому видається дивним, звідки у Мілонова така інформація.

"Звичайно, Ротару любить нашу країну - вона тут заробляє! Їй на Івано-Франківську тих грошей не заробити, що вона робить в Росії. Вона любить не Росію - вона любить російські гроші і російську славу! А у нашої країни - широка душа", - продовжив свої полум’яні промови Мілонов, адекватність якого вже давно під питанням.

"Знаєте, може в нацистській Німеччині теж було багато талантів: у них хори які були, та й танцювали добре, співали пісні. Але їх же в Радянський Союз не возили на гастролі…" - резюмував депутат.

Мілонов упевнений, що Ротару не любить Росії, а лише на ній заробляє

Нагадаємо, після скандального фото Ротару з українським прапором, росіяни почали закликати заборонити її концерти. Однак співачці вдалося відновити заплановані гастролі у кількох містах Росії.

До слова, саме Мілонов закликав заборонити Івана Дорна та інших українських артистів у Росії.

Фото зі сторінки Мілонова у ВКонтакте та з сайту Ротару

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів