Новоспечена депутатка Огнєвіч розповіла, як потрапила до Ляшка

27 жовтня 2014, 12:01

Співачка Злата Огнєвіч таки стала депутатом Верховної Ради, адже партія Олега Ляшка, з якою балотувалася виконавиця, за результатами виборів проходить до Парламенту.

В інтерв’ю Катерині Осадчій Злата вперше прокоментувала своє депутатство та розповіла, чому пішла в політику саме з Ляшком.

Зараз Огнєвіч розмірковує над трьома комітетами, до яких може увійти.

"І вже в залежності від цих комітетів будуть законопроекти. Звичайно, як людина культури, небайдужа, я прошу всі ваші побажання висловлювати, будемо разом будувати процвітаючу Україну", - заявила співачка.


У Парламенті з'явилася чергова "людина культури"

Також вона розповіла, за яких обставин потрапила до Радикальної партії Олега Ляшка

"Я брала участь в одному з концертів для бійців з АТО, а Олег Валерійович повертався з зони АТО, де допомагав бійцям. Він мене побачив на цьому концерті. У нас відбулася зустріч. Він сказав, що був вражений, що я не просто співачка, а тим, що я громадянин, ті слова, що я казала бійцям зі сцени", - поділилася Злата.

"Він мені сказав: "Злато, ти поки просто подумай, хотіла би ти піти до моєї молодої команди, як людина культури, боротися за свою справу". Я відповіла, що подумаю, порадилася з командою. Після цього я прийшла на зустріч з Олегом Ляшком і сказала, що давайте спробуємо", - розповіла Огнєвіч.

Огнєвіч повелася на слова Ляшка про "боротьбу за свою справу" та "молоду команду"

Артистка також запевнила, що депутатська робота не завадить їй займатися творчістю.

Нагадаємо, раніше сам Ляшко пояснив, чим відрізняється Злата Огнєвіч від Таїсії Повалій, яка також була співачкою-депутаткою.

Фото "Tochka.net" та з сайту Огнєвіч

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів