Лобода зізналася, як було важко заробляти на сім’ю, а Цар побажав їй кохання

16 грудня 2014, 11:51

Співачка Світлана Лобода та її вже колишній цивільний чоловік Андрій Цар розповіли про причини розлучення. Щоправда, їхні версії дещо різняться.

Так, в інтерв’ю журналу "VIVA!" Свєта зізналася, що їй було важко заробляти на родину, адже, судячи зі всього, заробіток Андрія був недостатнім.

А Цар в інтерв’ю "Світському життю" сказав, що між ними просто зникло взаєморозуміння.

Під час вагітності Лобода працювала навіть на останніх місяцях терміну, щоб фінансово забезпечити сім'ю. З цієї ж причини співачка вже через два тижні після пологів знову повернулася до роботи.


"Я розуміла, що після народження дитини якийсь час у мене будуть простої, і я не зможу утримувати сім'ю. А грошей про запас у мене ніколи не було. Всі свої гонорари я одразу вкладала в роботу, в кліпи, пісні або витрачала на потреби сім'ї", - зізналася Свєта.

Лобода лише зараз визнала, що їй було важко поєднувати материнство і роботу

"Вже через два тижні після пологів я знову стояла на сцені. Перші три місяці були просто катастрофою, тому що я годувала грудьми і майже не спала. Процес був нескінченним, і, здавалося, що це ніколи не закінчиться!", - пожалілася Лобода.

Але про труднощі та чвари у родині співачки і танцівника знали лише найближчі люди. Але на 4-му році спільного життя напруження у стосунках досягло межі і приховувати його було вже неможливо.

"Звісно, рішення розлучитися ми прийняли не вчора. Це сталося нещодавно, у вересні цього року. У нас був черговий скандал, і ми вирішили, що це кінець. Андрій зібрав речі і залишив будинок. Це було обопільне рішення. Хоча Андрій відноситься до того типу чоловіків, які не бажають головувати. Думаю, він дозволяв мені бути лідером, тому що йому просто комфортно в такому стані. А мені - у своєму. Хоча спочатку все було якось інакше - більше гармонії. У нас були дуже гарячі стосунки", - поділилася Лобода.

Лобода зауважила, що спочатку їхні з Царем стосунки були дуже гарячими

Варто сказати, що пара розійшлася без гучних скандалів.

"Зараз, незважаючи на те що ми більше не разом, Андрій все одно приїжджає до нас і проводить багато часу з донькою. Я дуже сподіваюся, що він і далі буде займатися Євочкою. Мої рідні, як і раніше дуже люблять Андрія, часто спілкуються з ним, підтримують стосунки з його батьками, бабусями, дідусями", - розповіла Світлана.

"Я б дуже хотіла, щоб у нього в житті все було добре, щоб він мав гарну роботу, щоб з часом у нього з'явилася сім'я, і він був щасливий", - додала вона.

Свєта бажає Андрієві щастя

У свою чергу Андрій Цар не став говорити про фінансові проблеми.

"Був період, коли ми йшли плече до плеча і розуміли один одного. Потім прийшов період, коли пішли в різні боки і це нормально. Що стосується якихось там розмов про заробіток… Ну, скільки заробляємо стільки і заробляємо", - лише й сказав хореограф.

Крім того, Цар наголосив, що не переймався зірковим статусом дружини.

За словами Андрія, вдома Світлана була дбайливою дружиною, а не зіркою

"В першу чергу, вона жінка, кохана жінка. В нас не було цього "Світлана Лобода вдома". Вдома вона - любляча дружина. Коли почало закінчуватись це абсолютне взаєморозуміння, ми зробили це мирно. І дуже гарно спілкуємося зараз, в нас немає ніяких конфліктів", - зауважив Андрій.

Цар також підкреслив, що вони зі Світланою досить спокійно і зважено прийняли рішення розійтися.

"Ми прожили нереально щасливе життя, в нас народилася донька Євангеліна, це приголомшлива дитина. Ми просто дивимося на неї і дивуємося. Воно того варте! Все інше - це емоції, якщо ми не змогли розібратися з якимись емоціями - це також важливо зрозуміти. Ми просто їх відпустили", - поділився Цар.

"Ми прожили нереально щасливе життя разом", - зазначив Андрій

Андрій і зараз навідується до доньки щодня.

"Ми постійно бачимося і все необхідне, і все, що я в змозі робити, я, в першу чергу, роблю для своєї дитини. Це найголовніша для мене ціль", - наголосив чоловік.

На запитання, як він поставиться до появи нового чоловіка у житті Лободи, Цар сказав:

"Справа не в іншому чоловікові, справа в коханні. Я дуже хочу, щоб вона відчула ще більше кохання. Це радість, рух, це найбільша енергія, яка рухає людину. Я тільки за. Я дуже хочу цього".

Нагадаємо, про розлучення Лободи і Царя стало відомо на початку жовтня.

Фото "Viva!" та з Facebook Царя та з ВКонтакте Царя

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів