Окунська таки відсудила у Власенка півбудинку та побажала йому довголіття

17 грудня 2014, 14:28

Попри проблеми із серцем, депутат Сергій Власенко продовжує судову тяганину з екс-дружиною Наталею Окунською.

Остання, до речі, знову виграла суд та отримала таки половину будинку, за яку так завзято боролася.

Крім того, у своєму Facebook Наталя висловила сподівання, що після операції Власенко отямиться та переоцінить життя.

"І знову Власенко програв черговий суд. Чергову касацію!" - оголосила Окунська, перебуваючи у Парижі.


"Через 6,5 років судів ми знову повернулися у вихідну позицію після розлучення. Як повинно було бути на самому початку у нормальних людей в нормальній країні. Півбудинку належать мені і дітям", - повідомила Наталя.

Окунська з Парижа перемогла Власенка, який має бути у лікарні

"Для мене назавжди залишиться загадкою, як людина, яку днями лікарі "ледь не втратили через проведену операцію на серці", продовжує судитися за половину будинку. Навіть, коли життя тикає писком, як кота, що напаскудив, ніби натякаючи, що здоров'я важливіше за будь-яку помсту власній дитині і її матері, Власенко через кілька днів після операції продовжує судитися за квадро метри", - наголосила жінка.

За словами Окунської, таке враження, що розділ будинку став для Власенка головним сенсом життя, важливішим за репутацію, кар'єру та здоров'я.

"Я помилково сподівалася, що дзвінки з того світу переконають його, що життя одне, і потрібно радіти кожному дню. Що є єдина дочка, з якою він сам обрубав зв'язок. Що після операцій на серці у нормальних людей відбувається переоцінка цінностей і після операції перший, кого потрібно набрати – це дочка. З проханням про прощення… Ні, з благанням про прощення… Так зазвичай у нормальних людей відбувається. Змінюється свідомість, змінюється сенс життя", - написала Наталка.

Наталя упевнена, що після всього Власенко мав би благати дочку про прощення

"Я виграла! Цього разу уже 5 (!!!) суддів роз'яснили представнику Власенка, що половина будинку таки є моєю власністю. Що ніхто по дорозі в трьох інстанціях не помилився і не виніс незаконне рішення. Що житло, придбане у шлюбі, таки ділиться навпіл між подружжям. Що 6 років доводити судовій системі України, що закони писані для всіх, але тільки не для Власенка - це вже непристойно", - заявила Окунська.

Жінка також прогнозує нові позови з розділу майна.

"…Але я не перестаю пропонувати колишньому припинити ганьбитися на всю країну і закрити раз і назавжди цю тему, поступово, як батько, як чоловік, як людина. Як політик, який з щосили намагається зберегти вже давно втрачене обличчя... Спокійно віддати нам те, що нам уже належить за законом і виграно у всіх судах. А ми побажаємо йому міцного здоров'я і довгих років життя. Адже іншої операції можна і не пережити…" - зауважила мати 4-х дітей.

Наприкінці свого посту Окунська побажала Власенку міцного здоров'я та натякнула, що ще одну операцію він може не витримати

Нагадаємо, в лютому цього року Окунська вже вигравала судову справу з Власенком через пів будинку.

Фото ТаблоID, "Tochka.net" та з Facebook Окунської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів