Власенку "присудили" прийомну дочку, а рідну віддали Окунській

24 грудня 2010, 17:14

Суд виніс рішення віддати на виховання адвокату Сергію Власенку прийомну дочку Марусю, а його рідну дочку Поліну залишив екс-дружині депутата від БЮТ - Наталі Окунській.

"Суд відхилив клопотання і виніс рішення (!!!) віддати татові старшу дочку і мамі залишити молодшу!" - повідомляє Окунська на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

"При всьому цьому старша (дочка) категорично не хоче жити по суті з чужою людиною і його чужою тіткою, які її улюбленій мамі мотають нерви вже 2,5 роки і не беруть участі у її житті!" - додає Наталя, маючи на увазі імовірно нове захоплення Власенка телеведучу Свєту Рижук.

Нове рішення суду не радує ані Окунську, ані Власенка?

До речі, як зазначає Окунська, Власенко сам не очікував такого рішення суду.


"Тато від всіх позовів відмовився, але суд сказав, що відмовлятися процесуально ЗАПІЗНО, і виніс рішення, яке не влаштовує взагалі нікого", - резюмує Окунська.

"Так а Маша йому не потрібна, у нього самого шок, напевно. Він тримав курс на Поліну. В результаті рішення суду не влаштовує мене, Машу і самого позивача! У касації він може просити лише поміняти дитину одну на іншу", - пише у Фейсбуці Окунська .

Тепер прийомну дочку Власенка Марусю виховуватиме його кохана телеведуча Свєта Рижук?

При цьому Окунська стверджує, що Власенко удочерив Марусю "заради власного піару і потім забив на неї повністю".

За словами тусовщиці, Маруся новину про те, що її "присудили" татові, сприйняла болісно.

"Маруся реве... Вона не хоче з ним жити", - пише на своїй сторінці Окунська.

"...Тепер я за логікою повинна подати касацію з проханням залишити мені дитину, а тато має подати касацію на те, щоб дитину поміняли на іншу? Так?" - не вгамовується Наталя.

Маруся хоче жити з мамою

Власне, якщо вірити Окунській, Сергій Власенко не поспішає забирати собі прийомну дочку:

"Тобто, за логікою, "папаша" має хотіти її забрати. Але вона не хоче і він, судячи з усього, теж. Але є рішення суду. Тобто тато, який судився за дітей, повинен вже надіслати мені смс з датою, коли він забере УЛЮБЛЕНУ дитину. Але тато мовчить. Він, здається, сам в а**ї".

"Була б це Поліна, тато б з залу суду рвонув за нею і це всі розуміють. А так... щось тато не поспішає. А в суді кричав, що у нього 2 дочки", - з гіркотою підкреслює Наталя.

Як вже писав ТаблоID, адвокат Сергій Власенко та Наталя Окунська розлучилися восени 2008-го року і відтоді воюють по судах.

Пара прожила разом чотири роки, з них в офіційному шлюбі - два.

Власенко й Окунська виховували чотирьох дітей: двоє старших синів Наташі від попередніх стосунків, дочку Окунської Марусю., яку вдочерив Власенко, і спільну з адвокатом дочку Поліну.

Фото Дмитра Амідова (ТаблоID), "Дусі", "Медіаняні" та фото зі сторінки Окунської у Facebook

Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів