Депутат Дубневич хизується впольованою звіриною зі всього світу

П'ятниця, 10 квітня 2015, 12:28

Львівський депутат від Блоку Петра Порошенка Богдан Дубневич, окрім великої кількості квартир та годинника за 200 тисяч доларів, може похизуватися ще й неабиякими успіхами у полюванні.

Старший брат Ярослава Дубневича, декларація якого також вражає кількістю житла, має підбірку світлин з вбитими по всьому світу тваринами. Точніше, впольованими трофеями.

Крім того, що сам Богдан Дубневич – затятий мисливець, він ще й сина до цього привчає. Причому, депутат полює не лише на просторах батьківщини. Він не скупиться на подорожі до країн, де можна вполювати зубра, ведмедя, зебру тощо. А світлинами на сторінці у ВКонтакте хизується якраз його син - Павло.

 Богдан Дубневич не лише полює на екзотичних тварин, він ще й фото з трофеями колекціонує
 А потім ці кадри викладає у мережу його син - також мисливець

Син депутата повідомив, що пристрастився до хобі батька ще у підлітковому віці.

"Я не знаю, як погодився їхати туди, де потрібно підніматися на тисячу метрів над рівнем моря, а потім тремтіти від холоду і шукати ведмедя, Матюкався на весь світ", - саме так описує свій перший досвід у Канаді Павло.

 До Канади на ведмедя Дубневич вирушив разом з сином Павлом
 "Класика мисливського фото" від Дубневичей

Також серед трофеїв Дубневича є гірські барани з Іспанії та просто купа різних тварин, впольованих під час сафарі у ПАР.

 Депутат пишається собою та трофеєм
 Задоволення на обличчя
 
 
 
Красномовне фото. Коментарі зайві
 Риболовлею Дубневич теж захоплюється
 І на кориду гріх не сходити, перебуваючи в Іспанії

Варто зазначити, що на батьківщині Дубневич має власні мисливські угіддя "Зубр" у Львівській області. Як повідомляє "Наші гроші. Львів", територія належить дружині Тетяні та невістці Наталії (дружина рідного брата Ярослава) та складає майже 11 тисяч гектарів лісів і полів, де можна пополювати на кабана.

 Депутат зі своєю дружиною
 А це брати Ярослав і Богдан Дубневичи з родинами

Нагадаємо, три роки тому тепер вже екс-губернатор Запорізької області Євген Червоненко оприлюднив фото з куповю впольованих кабанів. Тоді Євген Альфредович перепросив за криваві світлини.

Фото з ВКонтакте


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів