Єгорова похвалилася дочками та заявила, що досі одружена з Мухарським

11 вересня 2015, 11:09

Актриса і багатодітна мати Сніжана Єгорова продовжує наполягати, що досі одружена з Антіном Мухарським.

Навіть той факт, що чоловік показав паспорт, у якому вказано, що шлюб розірваний, не зупиняє Сніжану.

У коментарі "ТСН" Сніжана сказала, що засідання щодо розлучення не відбувалося, отже і говорити про сімейний стан не має сенсу.

Крім того, Єгорова поскаржилася, що зараз її чоловік перебуває у важкому психоемоційному стані.


"Я думаю, що він не єдиний, хто перебуває в такому стані в нашій країні. Є люди, які підпадають під певний негативний вплив і він не був винятком. Я шкодую, що вже пішли в хід не дуже естетичні методи… Він мене не чує, і все, що я прошу його не робити, він саме і робить", - зазначила актриса.

Єгорова знову скаржиться, що Мухарський платить малі аліменти

Єгорова наполягає, що з дітьми Міхарський не бачиться і не хоче.

"Ні, він не має такої потреби. Він не бачиться з дітьми, хоча я постійно йому це пропоную. І в нього є можливість у будь-який момент приїхати за адресою, де живуть наші діти, але, на жаль, у нього інші, дуже важливі справи", - запевнила Єгорова.

Телеведуча запевняє, що постійно кличе Антіна до дітей

Фінансовою допомогою чоловіка Сніжана теж вкрай не задоволена.

"Ця сума складає на сьогоднішній день 80 доларів на місяць на кожну дитину. Враховуючи те, що людина займається фінансуванням і продюсуванням великої кількості творчих проектів, я вважаю, що це смішно. Тобто він знущається з мене і наших дітей. Я сподіваюся, це відбувається не тому, що він це робить свідомо, а якраз тому, що його дії абсолютно несвідомі", - прокоментувала Єгорова.

Сніжані замало 80 доларів на кожну дитину, які екс-чоловік сплачує щомісяця

Одна сам Мухарський у Facebook продовжує звинувачувати Єгорову у тому, що вона бреше про аліменти та хоче нажитися на ньому.

"Кінцева мета Сніжани зрозуміла і чітка. Вона мріє емігрувати з дітьми до Америки, про що неодноразово заявляла. Але для цього потрібні великі гроші. Я залишив Сніжані ВСЕ нажите в шлюбі спільне майно - великий будинок, чотирьокімнатну квартиру, два автомобілі. Я підписав контракт на утримання дітей в розмірі 3000 долларів на місяць і сумлінно його виконував, навіть тоді,коли проти мене в пресі, напередодні і під час Майдану, було розгорнуто справжню травлю", - заявив Антін.

Мухарський відповів на звинувачення Єгорової

Також Мухарський наполягає, що Єгорова не дає йому бачити дітей.

"На словах це звучить так: "Приходь, ми завжди раді тебе бачити..." А коли я приходжу, просто при дітях зчиняються сварки з такою кількістю нецензурної лексики, що моєму радикальному альтер-его Оресту Лютому і не снилися. Потім видаються пости у ФБ, буцім-то я побив мати дітей, є засновником Правого сектору, погрожував когось вбити. Люди в це вірять, плюють мені в обличчя, не подають руки. АЛЕ Я МОВЧУ!!! Чому? Бо Сніжана - МАТИ МОЇХ ДІТЕЙ!!!" - написав обурений шоумен.

Антін намагається тримати себе в руках заради дітей

Мухарський повідомив, що 14-го вересня о 12-й в Оболонському суді відбудеться слухання з їхньої справи.

"Тільки в суді я буду говорити як батько, що також дуже переживає за долю своїх дітей, підкріплюючи всі свої слова ТІЛЬКИ ФАКТАМИ", - пообіцяв Антін.

Фото з Facebook Єгорової та Мухарського

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів