Хливнюк з Шуровим нарешті презентували відео на пісню Джона Леннона

29 жовтня 2015, 12:00

Фронтмени гуртів "Бумбокс" та "Pianoбой" Андрій Хливнюк і Дмитро Шуров презентували кліп на пісню Джона Леннона "Imagine" у рамках всесвітньої кампанії ЮНІСЕФ на підтримку рівних прав всіх дітей.

Як відомо, ще у липні музиканти підписали Меморандум про взаєморозуміння з Дитячим фондом ООН в Україні. Таким чином вони приєдналися до всесвітньої кампанії #IMAGINE.

Зйомки відео відбулися ще у серпні, і ось 29-го жовтня результат представили світу.

"Це моя перша робота з Андрієм та Дмитром, і я дуже хотів і зробив усе, щоб на першому місці опинилася пісня, її настрій, а не якісь технічні прийоми. Мені хотілося відійти від естетики кліпу, зняти невелике документальне кіно. Сподіваюся, це видно…", - сказав режисер кліпу Денис Захаров.


Після підписання Меморандуму Андрій казав, що гордий брати участь у даній ініціативі
"Це дуже особлива можливість, яка випадає раз на життя", - зізнався Діма

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

"Imagine" - пісня Джона Леннона з одноіменного альбому "Imagine", випущеного в 1971-му році, в який Джон вклав своє бачення світу. "Уявіть собі - немає країн, немає війн, немає релігії ...".

Пісню, що стала візитівкою соло-кар'єри Леннона , виконували Елтон Джон, Девід Боуї, Пітер Гебріель, Рей Чарльз, Марк Нопфлер в дуеті з Четом Аткінсом, A Perfect Circle, Мадонна і безліч інших найталановитіших музикантів. За версією журналу Rolling Stone, "Imagine" посідає третє місце в списку 500 найкращих пісень усіх часів.

Відео з YouTube, фото з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів