Огнєвіч раптово заявила про рішення скласти депутатський мандат

Вівторок, 10 листопада 2015, 10:53

Співачка та депутатка від Радикальної партії Злата Огнєвіч раптово вирішила скласти свій мандат.

Про це вона заявила з трибуни Верховної Ради у вівторок, 10-го листопада.

Своє рішення Злата пояснила тим, що вона йшла до Парламенту працювати над законами у галузі культури, замість цього потрапила у ситуацію війни двох політичних кланів.

"Одразу хочу зауважити, що тиску і погроз я в жодному разі не боюся. І навпаки - вважаю за правильне і доцільне й надалі оприлюднювати факти корупції у владі. Я боюся іншого - за цей останній рік я бачу, як в цьому парламенті замість плідної реальної законотворчої діяльності створюються непопулярні лобістські законопроекти, ведеться політична війна одного політичного угрупування з іншим, відстоюються інтереси певних хазяїв тих чи інших політичних груп", - заявила Огнєвіч.

  Огнєвіч вирішила розпрощатися з депутатством. Фото Богдана Бортакова

"Звичайно, за таких обставин культура і законотворчість в цьому напрямку нікому не потрібна, тому що вона, на ваш погляд, не принесе вам тих великих грошей, до яких ви тут усі звикли. Я погоджуюсь, культура - це не гроші, це набагато більше, це духовне багатство, це те, без чого не може існувати ані нація, ані сама країна", - пафосно наголосила Злата.

"Я йшла до парламенту не за депутатським мандатом чи якимись привілеями, я йшла як громадянин, який побачив новий шлях України. А зараз я бачу те, що коли немає культури, набагато легше правити та маніпулювати народом. В цих обставинах як культурний діяч я не бачу своєї користі для цього парламенту. Схаменіться поки не пізно, бо коли цей перерозподіл влади закінчиться, не залишиться ані культури, ані талановитої молоді, ані самої України. Тому з об'єктивних причин я складаю депутатські повноваження", - підкреслила співачка.

 Приблизно так виглядала робота Злати у Парламенті

Наостанок вона подякувала Радикальній партії та побажала "натхнення лідеру" Олегу Ляшку.

Як відомо, Огнєвіч потрапила до парламенту за списком Радикальної партії. Тепер замість неї в Раду зайде Тетяна Юзькова, дочка першого голови Конституційного суду Леоніда Юзькова.

 До речі, подейкують, що Ляшка з Юзьковою колись пов'язували інтимні стосунки

Нагадаємо, восени минулого року Огнєвіч радісно розповідала, як Ляшко підійшов до неї після концерту для бійців АТО та запропонував місце у Парламенті. Також Злата була у захваті від харизми лідера радикалів.

Фото "УП", скріншот з сайту Ради юстиції


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів