Лоліта розказала про ставлення до неї українців і доньчину любов до циркачів

4 червня 2015, 17:22

Співачка Лоліта, яка відверто не підтримує Майдан і всі його наслідки та симпатизує російському президенту Путіна, запевняє, що в Україні не відчула ворожого ставлення до себе.

Ані на похованні Андрія Кузьменка у Львові, ані на зйомках кліпу в Києві артистка не побачила жодної агресії на свою адресу.

Однак виступити на концерті пам’яті її загиблого друга Кузьми Скрябіна Лоліті заборонили.

Про все це співачка поговорила з "Комсомольською правдою в Україні".


Лоліті не вдалося взяти участь у концерті, присвяченому Андрію Кузьменку, який загинув у ДТП 2-го лютого. Співачці порадили цього не робити, але вона не ображається.

"Зрозуміло чому: побоялися провокацій, які могли виникнути. Вже досить гучних прикладів, як от з Ані Лорак та іншими артистами, про які я можу не знати. Я вирішила, що простіше з цим погодитися, щоб не зіпсувати найцінніший для сім'ї Кузьменко вечір - сім'ї, яку я дуже люблю", - зазначила Лоліта.

Лоліта неодноразово казала про дружні стосунки з родиною Кузьми, тому засмутилася, що їй не дали виступити на концерті-присвяті загиблому лідеру "Скрябіна"

Також співачка розказала, що прохання не виступати їй передали від телеканалу "1+1".

"…Причому це не виглядало нетактовно або войовничо - було сказано, що краще цього не робити. Хоча і я, і Світланка (дружина Кузьми), і мама Кузьми дуже засмутилися…" - зізналася Лоліта.

Однак вона наголосила, що не ображається.

"...Я доросла жінка і на моєму віку було дуже багато заборон. Тож ображатися мені нема на що. Саме ця "заборона" не є загальною думкою українців - це думка купки людей, що знаходяться при владі і які диктують подібні норми поведінки всім іншим", - заявила артистка.

Лоліта запевняє, що вже звикла до різних заборон, тому не ображається

До того ж, за словами Лоліти, коли вона приїздить до України, ворожого ставлення до себе не бачить.

"Коли я приїхала з чоловіком до Львова на похорон Кузьми, не помітила жодного косого погляду. Те ж саме я відзначила, приїхавши на наступний день після концерту пам'яті Кузьми знімати кліп у Києві. Крім доброзичливості, при в'їзді та виїзді нічого не відчувала. Прекрасне спілкування з митниками, прикордонниками, ніяких політичних питань ніхто нікому не ставив", - поділилася співачка.

Співачка, яка готова до кінця своїх днів їсти усе російське, заявляє, що українці добре до неї ставляться

Так само, за словами Лоліти, ніхто її не чіпав і на Західній Україні.

"Вже не знаю, якими вулицями я ходжу, але там, де мене зустрічають мої мукачівські або львівські друзі, немає і натяку на політичну агресію. Всі говорять єдину фразу: "Та хіба можна було уявити кілька років тому, що ТАКЕ може статися в Україні?" При цьому всі виявляють божевільну любов до України і мріють, щоб це все закінчилося якомога швидше", - зауважила вона.

"Ми повинні зрозуміти одну важливу істину: коли відбуваються якісь речі, пов'язані з насильством, зі стріляниною, - все це говорить лише про те, що одні люди заробляють гроші на інших. І повірте, ми з вами тут ні при чому. Я більш ніж впевнена, що населення всіх країн у світі ненавидить війну і насильство в будь-якому його прояві", - додала Лоліта.

Лоліта з чоловіком Дмитром, якого не так давно виводила на модний подіум

Що ж до мами і доньки, які живуть в Києві, то їх Лоліта не забиратиме до Москви, як колись збиралася.

"…Коли ми поставили на сімейній нараді питання про можливий переїзд рідних до Москви, мама сказала: "У нас все спокійно. Ми не беремо участь ні в яких акціях! Ми ходимо в театр, в музеї, дитина їздить на екскурсії". Але найвагомішим аргументом було те, що школа, в якій навчається моя дочка, - чудова!.. Єва переходить вулицю – і опиняється під ніжно пофарбованим куполом школи, в якій панує особлива атмосфера, в якій заборонено говорити про політику - і батькам, і дітям", - розповіла артистка.

У школі, де навчається дочка Лоліти, не можна говорити про політику

Крім того, Лоліта зізналася, що її 15-річній Єві дуже подобаються циркачі.

"Можу сказати, що всі романтичні слова і почуття, які виникають у моєї дочки, пов'язні поки що з працівниками цирку, де ми з Євою часті гості. Як правило, вона закохується або в дресирувальника, або в клоунів - дочка знає про них все!" - розказала виконавиця.

"Протягом ось вже багатьох років всі доччині закоханості пов'язані з людьми цієї професії. Мені здається, на хлопчиків вона практично не звертає уваги. А люди зі сфери циркового мистецтва її надихають", - зазначила Лоліта.

Нагадаємо, нещодавно Лоліта була в Києві, де знімала відеокліп.

Фото з Instagram Лоліти

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів