Екс-генпрокурор Шокін приховує дружину, дитину та кілька будинків?

29 липня 2016, 11:31

Схоже, колишній генпрокурор Віктор Шокін веде таємне життя.

Після Майдану він декларував, що не має ні родини, ні дітей. Але, схоже, у нього таки є маленька дочка і цивільна дружина. А ще низка елітної нерухомості в Україні та за її межами, про яку Шокін, звісно ж, не згадував у декларації.

Про все це йдеться у розслідуванні програми "Схеми".

Як вдалося дізнатися журналістам програми, в елітному районі Небушіце у Празі є будинок, який належить українці Оксані Гриневич. Вона - заступник головного лікаря відомчої лікарні "Феофанія" у Києві. Щоправда, вже три роки перебуває в декретній відпустці.


Цей будинок належить жінці, яку називають цивільною дружиною Шокіна

Журналісти неодноразово називали цю жінку цивільною дружиною Віктора Шокіна. Одразу кілька джерел програми, які працювали з ним у прокуратурі, також це підтвердили.

Це єдине фото Гриневич, яке вдалося знайти

У результаті розслідування "Схеми" знайшли не лише низку формальних підтверджень цьому, а й дізналися, що у Віктора Шокіна та Оксани Гриневич є спільна дитина, на яку оформлена частина майна.

Усе це в деклараціях про доходи та майно прокурора Шокіна не зазначено, а в розділі "майно родини" – лише прочерки. Офіційно він - неодружений чоловік.

Окрім будинку в Празі, Оксана Гриневич нібито володіє кількома земельними ділянками та будинком на майже 300 квадратів у селі Пилява Київської області неподалік від Сухолуччя.

Цей маєток у Пиляві також належить жінці екс-генпрокурора

Спочатку Гриневич купила 29 соток. Пізніше рішенням сільради влітку 2015-го року, коли Шокін вже був генпрокурором, Гриневич отримала ще 12 соток землі поруч.

Нині немає жодних ознак, що тут хтось постійно проживає. Однак місцеві пригадують, що тут колись бував Віктор Шокін.

Коли Шокін став заступником генпрокурора влітку 2014-го року, він, відповідно до декларації, володів земельними ділянками у пів гектара, квартирою, садовим будинком та гаражем.

Як дізналися "Схеми", Шокін має квартиру на вулиці Ярославів Вал, а також земельні ділянки у селі Ленди Київської області.

Маєток Шокіна у селі Ленди

Крім того, до літа 2014-го року Шокін володів будинком у селі Забір’я під Києвом, хоча у декларації його не зазначив.

А вже через місяць після призначення на посаду заступника генпрокурора начебто подарував цей мєток своїй доньці Вероніці-Анастасії Гриневич. На момент дарування - їй був лише один рік.

Маєток в селі Забір’я під Києвом, який екс-генпрокурор начебто подарував своїй доньці

Про те, що Шокін - офіційний батько цієї дівчинки, прямо вказано у договорі дарування маєтку. Від імені дитини договір підписувала її мати - Оксана Гриневич.

Договір дарування маєтку Шокіна доньці

Нагадаємо, у лютому 2015-го року Шокіну приписували дорослу дочку Тетяну Горностаєву, але вона спростувала цю інформацію.

Фото з сайту "Радіо Свобода" та з сайту Генпрокуратури

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів