Єфросиніна про е-декларацію: Мені нема чого соромитися та виправдовуватися

6 грудня 2016, 11:18

Телеведуча Маша Єфросиніна запевняє, що їм із чоловіком Тимуром Хромаєвим нема чого соромитися через оприлюднену нещодавно е-декларацію.

Навпаки, Марія закликала усіх представників шоубізу показати свої статки.

Про це телезірка сказала в інтерв’ю "Світському життю".

На зауваження про те, що через державну посаду чоловіка, усі дізналися, що Єфросиніна – гривневий мільйонер, вона сказала:


"Справа не в тому, хто який мільйонер, а в тому, що все це потрібно показати. Взяти і показати. Жили-наживали, а тепер покажіть".

Єфросиніна поділилася ставленням до необхідності показувати свої статки

"При тому, що мій чоловік на державній посаді усього лише 2-й рік , і ми маємо пояснення, звідки у нас гроші. Ми все життя займалися бізнесом. Я – шоу-бізнесом, він - інвестиційним. Тому до нас ніяких питань, звідки все це. Ми працювали і будемо працювати далі", - наголосила Маша.

Телеведуча також розповіла, як заповнювала електронну декларацію.

"У нас юристи, консультанти, нам все розповіли. Я, напевно, заповнювала кілька днів. Бо не розуміла, як це - все показати. Ходила, все описувала. З іншого боку, я перший та єдиний представник шоу-бізнесу у країні, який показав свої статки. Закликаю усіх це зробити", - зазначила Марія.

Телеведуча кілька днів заповнювала е-декларацію

Спочатку Єфросиніна дивувалася, що за законом треба показувати усі "сумки та речі".

"Але потім, коли я побачила своє прізвище та Тимура у "жовтих" заголовках, кажу: "Тимуре, почалося". А він каже: "Почекай, ми з тобою голі, порівняно з тими, які мають скульптури, маєтки і таке інше". Я заспокоїлася, тому що це потрібно пережити. Сумок "Біркін" не маю, сумок, дорожче 100 тисяч, також не маю. Я віддаю перевагу більш демократичним маркам", - зауважила Єфросиніна.

Через державну посаду Тимура Маші довелося показати, скільки в неї дорогих прикрас

На запитання, чи готова вона до щорічного заповнення декларації, Маша сказала:

"Мені немає чого стидатися та виправдовуватися, ми все заробили чесно. Мені, як жінці, це здається дивним, що я повинна відчитуватись за кожну сумку. Але виключно, як жінці".

Єфросиніна наголошує, що їй нема чого виправдовуватися за власні статки

Нагадаємо, в е-декларації чоловік Єфросиніної - голова Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку Тимур Хромаєв показав її прикраси, годинники та кілька мільйонів готівки.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів