"Океан Ельзи" на концерті в Мінську присвятив пісню Шеремету. ВІДЕО

11 грудня 2016, 10:20

Під час концерту гурту "Океан Ельзи" в Мінську лідер гурту Святослав Вакарчук присвятив пісню журналісту Павлу Шеремету, вбитому влітку цього року в Києві.

Про це повідомляє білоруська служба Радіо Свобода.

"Вакарчук ридає, виконуючи "Мить", присвятивши її Павлу Шеремету. Після пісні зала Мінськ-Арени встає. Хвилина мовчання, хвилина пам'яті. Зала плаче", - написала в своєму профілі на Facebook поетеса Валерія Кустава.


За інформацією "Української правди", Вакарчук запросив на концерт матір та рідних Шеремета.

Лідер "Океану Ельзи" назвав Шеремета своїм "братом по духу", який багато чого приніс в його життя. Перед виконанням пісні він подякував матері журналіста "за такого сина".

"Дякую вам за Пашу", - звернувся він до зали після виконання.

У своєму Twitter лідер "ОЕ" поділився враженнями від мінського концерту.

"Видатний зал. Видатна публіка", - написав Вакарчук про концерт у Мінську

Як відомо, один з керівників "Української правди" Павло Шеремет трагічно загинув уранці 20 липня в результаті вибуху авто керівника видання Олени Притули, в якому він перебував. Слідство досі ведеться, але протягом останніх місяців поліція і силові керівники не розголошують жодної інформації.

Коментуючи його вбивство, Вакарчук сказав, що на світі "однією вільною людиною стало менше". Потім він написав великий пост, у якому зазначив, що, убиваючи вільних духлм, нас намагаються перетворити на суспільство рабів.

Відео з YouTube, фото з Facebook "ОЕ" та фото Вакарчука на титулці з сайту "Варіанти"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів