Окунська з дітьми отримали офіційний притулок у Франції

17 листопада 2016, 11:01

Колишня дружина депутата Сергія Власенка Наталія Окунська досягла того, що Франція офіційно надала притулок їй та її чотирьом дітям.

На це Наталія чекала два роки.

"Я зробила те, що багато хто вважав неможливим. Ми з дітьми сьогодні офіційно отримали притулок у Франції, якого чекали 2 роки", - написала Окунська у Facebook.

Окунська радіє офіційному притулку у Франції

"Франція визнала переслідування моєї сім'ї з боку Власенка, за підтримки Юлії Тимошенко, Авакова, Пашинського, Рєзнікова, Артеменка і багатьох інших, хто називає себе "політиками", - заявила Наталя.


Окунська також додала, що її справу вивчали 2 роки.

"Справа обростала і живилася додатковими витівками Власенка, який постійно використовує Юлін політичний ресурс проти мене, чим сильно переконав французьку владу в своєму неадекваті і свавіллі як "політика", як "чоловіка", як "людини", - написала жінка.

Боротьба Окунської з Власенком за дочку Поліну триває вже кілька років

"Незважаючи на майже 100% відмов українцям, які попросили захисту, я отримала офіційний статус проживання у Франції. Тепер я і всі мої діти знаходимося під захистом країни, де Власенко, незважаючи на всі його зусилля, не зможе перешкодити нашому новому, щасливому і спокійному життю в Європейській правовій безпеки", - наголосила Окунська.

Наталя вже понад два роки живе у Парижі, але чим там займається і за чий рахунок живе - не каже

Нагадаємо, Окунська з двома синами та двома доньками втекла з Києва до Парижа восени 2014-го року.

А влітку Наталя хвалилася, що виграла війну проти Власенка.

Фото з Facebook та Instagram Окунської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів