У Камалії та Захура виявилися різні версії їхньої лав-сторі

12 вересня 2017, 10:23

Мабуть, кожна подружня пара має власну романтичну історію, котру багато років по тому розказуватиме своїм дітям та онукам. А от у співачки Камалії та її чоловіка-багатія Мохаммада Захура їх несподівано виявилося дві, причому, м’яко кажучи, дещо різні.

Своєю версією їхньої з коханим першої зустрічі Камалія днями поділилася в ефірі телешоу "Танці з зірками".

"Дівчата, котрі цілеспрямовано шукають собі багатого чоловіка, вони всі нещасні. Все має будуватися на великому-великому коханні. Я його знайшла", - зізналася артистка.

Камалія розповіла про першу зустріч із Захуром

"Був корпоратив. Тоді на мене дивилися всі чоловіки, але от саме від нього я відчувала якісь імпульси. Він запросив мене на повільний танець, і йому навіть вдалося мене поцілувати. Потім запросив на обід і задав питання в лоб: "А давай жити разом?", - розказала Камалія.


Та справа в тім, що геть інше розказував сам Захур, спілкуючись два роки тому із виданням Politico.

Зі слів бізнесмена, майбутню дружину в 2003-му році йому представив друг родини Камалії, "заступник керівника податкового органу". Він прихопив із собою юну Наталю Шмаренкову на свою зустріч із Захуром.

У чоловіка та дружини виявилися різні версії лав-сторі

"Нас звів НДС", - пожартував тоді Мохаммад.

"Я подумав, що вона вродлива. Він сказав мені, що вона співачка. Я сказав: "Хай щось заспіває". І вона заспівала українську народну пісню а капела. Я все моє життя був фанатом Сари Брайтман, і вона була набагато краща за Сару Брайтман!", - пригадав він.

Мільярдер попросив у Камалії номер телефону, і вона не відмовила. А незабаром Захур запросив нову знайому заспівати в Донецьку на День металурга, і вона погодилася.

От уже ці чоловіки... Вона каже "імпульси, перший поцілунок...", а він - "НДС"

Після кількох зустрічей у Києві Мохаммад повіз Камалію до Дубаю та Пакистану, запланувавши для неї освідчення-сюрприз.

"Там я купив для неї червоне сарі і сказав, що ми підемо на весілля до друзів. Вона запротестувала, сказала: "Але ж в індійських фільмах наречена має червоне сарі". Але надягла. Я привів її до будинку мого друга, де на неї чекали квіти і мулла. І тоді я попросив її вийти за мене", - розповів Захур.

"Вона сказала "так". Це було два місяці від дня нашої першої зустрічі", - додав він.

То яка ж із історій справжня?!

А тепер вернімося до версії Камалії. Співачка запевнила, що перший час узагалі не здогадувалася про чоловікові статки.

"Ми жили в офісі. Праворуч – двері до офісу, ліворуч – це однокімнатна квартира. Він настільки був простою людиною, що як я могла подумати? Вже ерез рік прибігає мій друг: "Камаліє, ти знаєш, хто твій чоловік?!" Кажу: "Хто?" "Та я тут в Інтернеті вичитав! Та він же входить до рейтингу найбагатших людей світу! Я дуже довго не могла повірити, що це відбувається зі мною", - згадала артистка.

"Захуре, я тебе дуже кохаю! Ти найкращий чоловік у моєму житті!", - оголосила Камалія.

Як відомо, Захур і Камалія в 2013-му стали батьками двох дівчаток – Арабелли та Мірабелли. Мохаммад кличе свою жінку "діамантом", для якого він лише створює гідну оправу.

Фото з Instagram Камалії

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів