Депутатка Сюмар розлучилася з батьком своєї доньки

3 січня 2018, 14:03

Народний депутат від партії "Народний Фронт" Вікторія Сюмар та політолог Віктор Таран увійшли в 2018-й рік уже як колишнє подружжя. 20-го грудня суд офіційно розірвав їхній 20-річний шлюб.

Відповідне рішення оприлюднено в Єдиному державному реєстрі судових рішень. За відповідним номером справи на сайті Судової влади України вказується, що йдеться саме про шлюборозлучний процес Сюмар і Тарана, котрі мають спільну доньку Софію.

 Вікторія Сюмар розлучилася з батьком своєї доньки

Зазначається, що обидва заявники звернулись до суду зі спільною заявою про розірвання шлюбу. Офіційною підставою стало те, що "спільне життя не склалось, збереження сім'ї не можливе".

 "Під ялинку" суд розірвав 20-річний шлюб депутатки з Віктором Тараном

Також повідомляється, що в липні 2017-го Сюмар і Таран досягли між собою згоди в питаннях місця проживання дитини, побачень із нею, сплати аліментів тощо.

 Віктор та Софія

На саме судове засідання, яке поставило крапку в їхньому шлюбі, Вікторія із Віктором не з'явилися, заздалегідь подавши заяви про  розгляд справи у їхню відсутність.

Вікторія та її екс досягли домовленості щодо проживання доньки, аліментів тощо

Нагадаємо, про те, що вони з чоловіком більше не живуть разом, Сюмар розповіла в 2015-му році. Депутатка зізналася, що причиною негараздів у її шлюбі став початок її політичної кар'єри. 

Торік пара розділила майно: кожному дісталося по квартирі, і Таран лишив собі ділянку та недобудований дім у Глевасі, виплативши дружині компенсацію в 40 тисяч доларів.

Фото з Facebook Сюмар і Тарана

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів