У мережі розсекретили вагітність Полякової? ФОТО

6 січня 2018, 16:07

Імовірно, коли на початку грудня співачка Оля Полякова розкрила свій план незабаром зачати зі своїм чоловіком третю дитинку, вона насправді знала, що він уже здійснився. Мережа гуде від чуток про вагітність 33-річної зірки.

Ажіотаж спричинив продюсер Полякової, Михайло Ясинський. У своєму Facebook він виклав дуже загадкове фото зі Шрі-Ланки, де вони з Олею, вочевидь, разом відпочивають із родинами.

"Поки молодші ловлять рибок під наглядом Сіддхартхи Ґаутами, старша займається композицією. Суперблондинка має бути задоволена фотосесією", - підписав він світлину, на якому дівчинка фотографує довгокосу білявку, яка стоїть у профіль, і в якої таки є животик.


Чи справді для фото позувала Оля, і чи животик справді вагітний, а не просто повний смачних екзотичних наїдків, поки лишається загадкою.

Сама Полякова тим часом лише підлила олії в вогонь, зазначивши під одним із фото з готелю, яким поділилася в своєму Instagram, що на фото себе вона поки не готова.

На свіжих світлинах та відео, де таки є Суперблондинка, вона у досить вільному брючному костюмі.

Полякова чомусь побувала в місцевій лікарні...


Нагадаємо, від свого чоловіка-мільйонера, якого "Баба-Свято" навмисне розорила, Оля має двох дочок, Машу та Алісу. І тепер подружжя хоче хлопчика.

Фото з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів