Ахеджакова про внесення Фрейндліх до чорного списку: Європейці не мають права так поводитися

9 березня 2018, 12:01

Актриса Лія Ахеджакова досить різко висловилася стосовно внесення її колеги Аліси Фрейндліх до так званого чорного списку українського Мінкульту.

У коментарі "ТСН" зірка радянського кіно заявила, цо це жах, "совок", і європейці не мають так поводитися.

Як відомо, Ахеджакова від самого початку підтримувала Україну та засуджувала політику Путіна. Однак рішення щодо Фрейндліх обурило актрису не на жарт.

"Дурні, що я можу сказати, ідіоти. Це означає, що ці люди позбавляють свою країну акторів, культури заради того, щоб комусь помститись. Це жах. Це чистий совок. Тому, що ми всі однакові – вийшли з Радянського Союзу, а всі замашки якими були, такими й залишилися. І у нас, і у вас, і в Середній Азії, і будь-де. Поки ми всі, з Радянського Союзу, не помремо, будемо один одному так мститись, робити дурні речі", - заявила Ахеджакова.


Ахеджакова категорично засудила дії Мінкульту щодо її колеги Фрейндліх

Актриса також зізналася, що взагалі не розуміє, за що Фрейндліх потрапила до чорного списку, і назвала усі дії Мінкульту незрозумілою помстою.

"Європейці не мають права так поводитись. Щоб Алісу Фрейндліх назвати ворогом України – вони геть "поїхали". Той, хто це робить, ганьбить Україну та перетворює її на совок", - наголосила Лія Аххеджакова.

Також своєю думкою поділився актор Олег Басилашвілі, який добре знає Фрейндліх.

"Чиновники, які сидять у вас і в нас у міністерствах, отримують зарплатню. Чимось треба її відпрацьовувати? Треба. Вони вигадують все це і отримують гроші, що їм нараховують. Від Аліси Брунівни я не чув нічого ані про Україну, ані про Донецьк чи Луганськ, ані про Росію. Ніколи ми про ці теми не говорили з нею. Вона пречудова акторка, і цим все сказано", - заявив Басілашвілі.

Басилашвілі був обережніший у висловлюваннях, але теж не зрозумів Мінкульт

Як відомо, до чорного списку Мінкульту разом із Фрейндліх внесли Віку Циганову, Олександра Буйнова та Ларису Доліну.

Циганова прокоментувала цю новину "Комсомольской правде".

"Я знала про це відразу після поїздки до Криму. Я завжди була в цих списках. Поки там таке відбувається, що мені там робити? Навіщо туди їхати? Щоб голову проломили? Вони русофоби, вони ненавидять Росію, у всіх смертних гріхах нас звинувачують. А у мене завжди був патріотичний репертуар. Я співаю і буду співати. Я працюю, треба ще багатьох людей підтримати своїми піснями. Я туди приїду, коли треба буде переможний прапор підняти", - заявила співачка, яка вважає, що Путін врятує Росію.

Якраз ім'я Циганової у чорному списку не дивує, а навпаки

"Я можу вас здивувати, але я ще в чорних списках на центральних каналах Росії. Я останні 20 років не беру участі ні в яких програмах, державних концертах, присвячених Дню ВДВ, Флоту, Армії. Я довірена особа Путіна (в якості кандидата в президенти) і особисто передала лист про це в цьому році. І я не хочу брати участь у розважальних програмах, тільки в військово-патріотичних", - додала Циганова.

Фото "РИА Новости", з Instagram Циганової, фото "Интерфакс"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів