Осадча з Горбуновим, Притула і Тищенко стали лауреатами телепремії

26 квітня 2018, 11:01

Телеведучий Сергій Притула став справжнім тріумфатором премії "Телетріумф" 2018-го року. Він отримав одразу три статуетки.

Також нагороди цього року дісталися Катерині Осадчій, Юрію Горбунову, Миколі Тищенку, Дімі Монатіку та іншим.

Церемонія відбулася 25-го квітня у столичному концертному клубі Stereoplaza.

Ресторатор Микола Тищенко отримав статуетку "Телетріумф" уперше за 10 років кар’єри на телебаченні. Він переміг у категорії "Ведучий / ведуча тематичної розважальної програми формату lifestyle" за програму "Ревізор з Тищенком".


"Чесно, не очікував, спасибі всім телевізійним критикам, це найбільша нагорода для мене в проф. тв!" - написав Тищенко

Співак Діма Монатік став лауреатом телепремії за телеверсію концерту у київському Палаці Спорту "Вітамін D", який показали на "1 + 1".

Телеведучий Сергій Притула не був присутній на церемонії, але відправив на неї дружину. І їй пощастило отримати одразу три нагороди за свого чоловіка.

Притулу нагородили як найкращого ведучого музичної програми за роботу на Національному відборі на "Євробачення", як ведучого гумористичної програми за шоу "Вар'яти" та як ведучого ток-шоу за "Пристрасті по ревізору-5".

Також дві статуетки "Телетріумфу" тепер є у родині Катерини Осадчої та Юрія Горбунова. Катя стала найкращим інтерв’юером за програму "Світське життя", а Юру нагородили як ведучого розважального шоу за "Танці з зірками".

"Наш перший "Телетріумф", - написала Катя
Одна родина - дві нагороди

У номінації "Актриса телевізійного фільму/серіалу" перемогла Олена Кравець за роль у телесеріалі студії "Квартал 95" "Слуга народу. Від любові до імпічменту".

Нагадаємо, напередодні Осадча з Монатіком отримали ще й цифрову премію.

Фото з соцмереж

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів