Син Трампа привів у Білий дім двічі розлучену 49-річну подружку

6 липня 2018, 16:02

Минуло лише кілька місяців, як старший син президента США Дональда Трампа, 40-річний Дональд-молодший оголосив про розлучення зі своєю дружиною Ванессою.

До кінця шлюборозлучного процесу ще далеченько, враховуючи, що Трампи - родина небідна, і що за 12 років подружнього життя пара народила п'ятьох дітей. Але свою нову подругу, котра, імовірно, стане новою "першою невісткою країни", Дон-молодший уже офіційно виводить у люди.

Щасливиці, яку звати Кімберлі Гайлфойл, 49 років, вона юрист, колишня модель та телеведуча Fox News.

Нова подруга Дональда-молодшого старша за нього на 9 років

Про це пише People та Business Insider.


Після білявки Ванесси чоловіка потягло на брюнеток?

Свою нову пасію Трамп-молодший привів до Білого дому на святкування Дня незалежності Америки 4-го липня.

Схоже, тато схвалює

До слова, Кімберлі вже встигла побути першою леді: її перший чоловік, Гевін Ньюсон, був мером Сан-Франциско. Цей шлюб тривав чотири роки, а потім не витримав випробування відстанню, адже Гайлфойл саме узялася будувати телевізійну кар'єру.

Розійшовшись із політиком у 2005-му, Кім уже через рік вискочила заміж за Еріка Вілленсі, екс-модель та керівника фірми, що займалася дизайном. Від нього жінка народила сина, а через три роки знову розлучилася.

У Кімберлі було два досить коротких шлюби

У травні 2018-го почали подейкувати про її роман із Трампом-молодшим.

Цікаво, що кандидатуру Гайлфойл Дональд Трамп свого часу розглядав на посаду свого прес-секретаря. Як відомо, Foх News - один з небагатьох американських ЗМІ, прихильних до чинного президента.

Не вийшло стати прес-секретарем президента, то стане невісткою?

Подейкують, шлюб Дона-молодшого з Ванессою розпався через зради чоловіка. Як пише видання, в 2011-2012-му в нього був роман зі співачкою Обрі О'Дей, але татко Дональд тиснув на сина, щоби той не смів руйнувати свою зразкову родину.

Нагадаємо, Дональд-молодший, якого навіть власна дружина на початку їхньої лав-сторі вважала "гальмом", також полюбляв химерно фліртувати з жінками в Інтернеті.

Дональд-молодший офіційно досі одружений
Але з новою пасією в них багато спільного

Фото з Instagram Трампа-молодшого і Гайлфойл

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів