"Танцевать и плакать": Седокова представила кліп із лесбі-цілунками. ВІДЕО

10 липня 2018, 16:30

Співачка Анна Седокова в своєму новому клубі опинилася у клубі "лише для дівчат", де загоїла своє розбите якимсь чоловіком серце поцілунками з незнайомкою.

Та це не єдина хороша новина в житті Ані. Схоже, її судовій війні з екс-чоловіком Максимом Чернявським за опіку над спільною 6-річною донькою Монікою покладено край. Колишнє подружжя буцімто нарешті дійшло згоди.

Як написала Седокова у своєму Instagram, "Ни слова о нем" - це не просто кліп, а короткометражний фільм, екранізація другого розділу з її майбутньої книги.

Седокова в кліпі прийшла до клубу скромною цяця-дівчинкою в окулярах. А що було потім...

"Героїня другого розділу моєї книги мучається через те, що всередині її з'їдає образа і біль за те, що вона не може бути щаслива. Чоловікові, якому вона готова віддати своє серце, вона не цікава. Але героїня все ж знаходить спосіб сховатися від почуттів і перестати з ними боротися - вирушає в дуже незвичне місце, куди чоловікам вход заборонений", - пояснила співачка.


Космонавти у кліпі теж є. Не питайте, навіщо

"Тут у її житті настає переламний момент - вона зненацька отримує щасливий квиток у зовсім іншу реальність, де лише безтурботність та легкість, а минуле в минулому. Вона топить своє кохання в легкій танцювальній музиці, а жінки, з якими вона разом долає всі труднощі, надають їй надзвичайну підтримку. Ця історія закінчується хеппі-ендом, але вона, я певна, викличе неоднозначну реакцію в багатьох", - попередила Аня.

І пішла спека

Що ж стосується прориву в судовому протистоянні Седокової та її екса, то про нього буцімто повідомила в соцмережі Максимова мама, бабуся Моніки. Її цитує Life.ru.

Історія закінчилася хеппі-ендом

"Остаточний текст угоди я ще не бачила, але знаю, що опіка 50 на 50, вчитися Мона буде у США, жодних моніторів під час зустрічей із мамою, канікули переважно з мамою", - повідомила колишня свекруха Седокової.

"Щастя є, і я теж дуже щаслива, мирову угоду підписано! Моніка вже в літаку, летить на Кіпр, до мене. А 19-го липня буде велике свято - Моні сім років, і мама готується святкувати. Я впевнена, це буде щось грандіозне для Манюні, її мама це вміє", - люб'язно написала жінка, котра раніше не надто приязно висловлювалася про екс-невістку.

Дочки Седокової, Аліна та Моніка. В останні місяці Ані заборонялося показувати молодшу дівчинку в соцмережах

Сама Седокова поки жодних новин щодо неї, Чернявського і Моніки не оголошувала.

Нагадаємо, подейкували, адвокати Чернявського начебто мали намір добитися, щоби Седокова платила чималі аліменти на доньку. Щоправда, бабуся Моніки це спростовувала.

Як відомо, про те, що колишній хоче позбавити її права опіки, Аня розповіла в травні. Чернявський та його рідні боялися, що співачка вивезе дочку до Росії і не поверне.

Скріншоти з відео зYouTube, фото з Instagram, з фотоблогу Седокової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів