Історія Сенцова під музику "Бумбокс": у Києві покажуть виставу про політв’язнів

3 жовтня 2018, 10:42

Виставу "Burning Doors" Білоруського Вільного театру про трьох людей мистецтва, що опинилися у в’язниці – режисера Олега Сенцова, активістку Марію Альохіну та художника Петра Павленського – покажуть в Києві у листопаді.

Ініціатором показу став фронтмен гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк, який з 2015 року співпрацює с БВТ. До того ж, у виставі звучить музика "Бумбоксу".

"Вистава про свободу і здоровий глузд, що сколихнула світ!", - каже Андрій.

Головна мета вистави - привернути увагу світової спільноти до неможливості політичних переслідувань у 21-му сторіччі.


Білоруський Вільний Театр розпочав світові гастролі з "Burning Doors" восени 2016. Саме з того часу по всьому світу разом із показом вистави була розгорнута громадська кампанія за звільнення політв’язнів та, зокрема, Олега Сенцова.

Газета The New York Times назвала "Burning Doors" третьою найбільшою театральною подією 2017-го року.

Учасниця "Pussy Riot" Марія Альохіна грає у виставі

"Через всю виставу пройшов величезний потік фізичного театру, коли актори викладали пласти своїми тілами і пролітали у повітрі. Був гумор, але переважно це було болісно - особливо фрагмент Кирила Константинова, який заплакав і помочився на сцені, щоб заховати і задушити емоції свого минулого", - писала газета The Guardian.

Прибуток від продажу квитків буде переданий сім’ям політв’язнів. Вистава відбудеться 6 та 7 листопада в театрі імені Івана Франка.

Нагадаємо, у жовтні 2016-го року Андрій Хливнюк в інтерв’ю "Українській правді" говорив про важливість акцій та вистав на підтримку політв’язнів, особливо Олега Сенцова.

Фото прес-служби

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів