Тимошенко у Римі закрутила свою фірмову косу. ФОТО

18 жовтня 2018, 16:32

Лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко згадала про свою фірмову косу, яку 5 років тому відомий фешн-журналіст порівняв з янгольським німбом.

Саме цю зачіску Леді Ю зробила під час своєї поїздки до Риму. Щоправда, там вона аж ніяк не "брала участь у ювілейному засіданні Римського клубу, присвяченому 50-річчю організації", як гучно запевняла її прес-служба.

Насправді ЮВТ взяла участь у конференції, що відбулася вже в наступні після самого засідання дні. На ній виступали інтелектуали Римського клубу, яких прийшли послухати переважно студенти, викладачі та журналісти.

"Римський клуб - це один з найбільш значущих і впливових інтелектуальних центрів сучасного світу. Він об’єднує найпотужніших інтелектуалів планети. Це аналітичний центр, незалежний від будь-якої влади чи уряду", - ідеться на сторінці Тимошенко у Facebook.


"Сьогодні Римський клуб обрав нових співпрезидентів, і я привітала їх з особливим задоволенням. Тому що вони - жінки! Це Мамфела Рамфель з ПАР та Сандрін Діксон-Деклев з Бельгії", - підкреслила свою дотичність до події Юля

І ось "головний інтелектуал" країни, певно, згадала про статтю Робба Янга, який навіть пов’язав долю України з волоссям Тимошенко.

"Коса може мати символічне значення німба на голові у святих. Очевидно, що люди в Україні перебувають у духовному пошуку, адже діяльність церкви присікалася за радянських часів", - писав модний оглядач.

До речі, це вже не перше поєднання коси з мундиром

"…Коса може уособлювати корону і, таким чином, Юлія може демонструвати свою готовність очолити народ. Можна наводити безліч порівнянь. Єдине, що я можу сказати точно, - це один із способів впливу на підсвідомість людей", - зазначав Янг ще 5 років тому.

До слова, останнім часом Тимошенко ходить просто з зібраним у хвіст волоссям. А от пару років тому депутатка активно експериментувала з зачісками.

Фото з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів