Перестаралися: показову ідилію Маркл і Міддлтон розібрала експертка з мови тіла

27.12.2018, 10:50
Tablo ID

Британські принци Вільям та Гаррі, як і щороку 25-го грудня, пішли разом на різдвяну службу до церкви. А їхні дружини, герцогині Кембриджська та Сассекська посміхалися та щебетали одна з одною, мов ті пташечки.

Це все мало переконати широкий загал у тім, що в королівській родині, всупереч чуткам, немає жодних незгод.

Усі вони дуже старалися і навіть передали куті меду. Так вважає експертка з мови тіла Джуді Джеймс.

Із нею поспілкувалося видання The Daily Mail.

 Кейт Міддлтон та Меган Маркл надто старанно вдавали найкращих подружок?

На думку Джеймс, те, як трималися на людях Кейт Міддлтон та Меган Маркл, нагадало їй зустріч голів держав, коли ті бажають невербально продемонструвати взаєморозуміння та згоду. Жінки підлаштовували кроки одна під одну та "дзеркалили" жести.

"Кейт піднімає ліву руку одночасно з Меган - обидві вони жестикулюють надмірно-узгоджено, щоби показати, що між ними відбувається розмова. Це виглядає як постановка, схоже, вони надто стараються", - відзначила експертка.

На думку експертки, Міддлтон було смішно з того, що відбувалося 

Ідучи до церкви, Маркл тримала під руку свого чоловіка, а от Міддлтон навіть трохи віддалилася від Вільяма, щоби бути ближче до невістки - начебто нізащо не хотіла переривати страшенно приємної розмови з нею.

"Зазвичай у Кейт класична ідеальна усмішка. А тут вона виглядає так, ніби її веселить те, що відбувається. Ніби вони щойно пожартували між собою про те, що їм доводиться вдавати дружбу", - додала Джеймс.

Зі слів експертки, чим старшою стає Її Величність Єлизавета, то сильнішою та впливовішою стає Кейт, яка колись сама буде королевою. Адже торік вона сама ще трималася за чоловікову руку, як нині робить це Меган.

 Навіть так!

До слова, в той час, коли увага більшості була зосереджена на поведінці гецогинь, непоміченим могло лишитися те, як незвично скуто і відчужено трималися Вільям та Гаррі. Брати взагалі уникали дивитися одне на одного, а на їхніх обличчях були застиглі посмішки.

"Вони завжди сміються і жартують одне з одним, зазвичай між ними є багато знаків пов'язаності. Обоє тримали руки в кишенях, і я взагалі не побачила жодних сигналів звязку між ними", - сказала Джуді.

А от Вільям та Гаррі не змогли приховати напруги 

Нагадаємо, кажуть, що наводити лад у стосунках онуків та їхніх жінок особисто взялася королева Єлизавета. Незадовго до Різдва до неї в Букінгемський палац приїжджала - сама, без чоловіка та дітей, Кейт Міддлтон. Імовірно, на серйозну розмову.

Як відомо, після Нового року принц Гаррі та Меган Маркл переїдуть із Кенсингтонського палацу, лишивши його Вільяму та його родині.

Фото з The Daily Mail, з Twitter Артура ЕдвардсаПосилання по темі
Новини 
 
Головна  |  Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Реклама на сайті  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2018, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами