ЗМІ: Королева змусила Маркл перевірити майбутнє дитя на "якість"

16 січня 2019, 15:50

Подейкують, королева Великої Британії Єлизавета змусила вагітну дружину принца Гаррі пройти ретельну медичну перевірку, щоби переконатися, що її правнук народиться здоровим, без серйозних вад та інвалідності.

Лише після цього Букінгемський палац офіційно повідомив світові про те, що Меган Маркл чекає на первістка.

Королева Єлизавета захотіла впевненості, що її майбутній правнук народиться здоровим

Адже в історії королівської родини вже були не поодинокі випадки, коли "не таких" дітей приховували подалі від очей до кінця їхнього життя. Так сталося, зокрема, з двома кузинами Єлизавети, в яких була розумова відсталість.

Про це пише Radar Online.

"Усі жінки в королівській родині тепер зобов'язані робити ці тести. Багато королівських домів Європи дуже близько споріднені, тож генофонд досить бідний, а це може збільшувати шанси народження дітей із відхиленнями", - пояснив інсайдер.

Перш ніж палац оголосив про вагітність Маркл, герцогині довелося пройти ретельну перевірку в лікарів

"Навіть те, що Меган не королівської крові, не змінило того факту, що вона мусила перевіритися. Меган не була в захваті від того, що їй довелося через це пройти, але це не підлягало обговоренням, як і більшість традицій королівської сім'ї", - додав він.

Як зазначає видання, доля дітей у королівській родині, які народжувалися з серйозними вадами, була зазвичай дуже сумною. Молодший син Георга V та королеви Мері, принц Джон прожив своє коротке життя в усамітненому котеджі на території Сандрінгемської резиденції. Хлопчик, який страждав на епілепсію та розумову відсталість, помер у 13 років. Королівська рідня його цуралася, поруч була лише віддана няня.

 Первісток принца Гаррі народиться наприкінці квітня чи на початку травня

Двоюрідні сестри Єлизавети, Катаріна та Нерісса, які теж мали розумову відсталість, багато років провели в закритих медичних закладах. Їх старанно ховали від журналістів до самої їхньої смерті.

Як повідомляє сайт National Health Service, вагітним британкам нині пропонується перевіритися на наявність у майбутньої дитини спадкових хвороб -  серповидноклітинної анемії чи таласемії, генетичних розладів на кшталт синдромів Дауна, Едвардса чи Патау. Звісно, стовідсотково точним результат таких аналізів не є і говорить лише про підвищену вірогідність наявності серйозних вад у плоду.

 Трьох Кейт Міддлтон теж свого часу "перевіряли"

А от дізнаватися, хлопчик у них із Гаррі буде або дівчинка, Меган не захотіла. Як пише Express, спілкуючись днями з людьми у Біркенхеді, герцогиня сказала, що статі малюка вона сама не знає.

До слова, як повідомило видання The Sun, Маркл уже визначилася, де народжуватиме свого первістка. Вона принципово обрала не лікарню Святої Марії, де з'явилися на світ троє дітей принца Вільяма і Кейт Міддлтон.

 Меган із Гаррі не хочуть знати, син у них буде чи донька?

Зі слів джерела, Меган "не бажає робити нічого, що робила Кейт Міддлтон" і народжуватиме в лікарні Frimley Park у Сурреї. Тим більше, що вона ближче до Фрогмор-хауса, де на той момент житиме подружжя.

Нагадаємо, подейкують, що в Меган буде двійня-дівчатка, як, власне, і "замовляв" принц Гаррі.

Фото з Facebook королівської родини і Instagram Кенсингтонського палацу 

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів