Контракт на вагітність: ЗМІ дізналися, що вимагала Маркл у свого екс-чоловіка

30 жовтня 2018, 13:30

Схоже, навіть коли маловідома американська актриса Меган Маркл і уявити не могла, що батьком її первістка стане принц Великобританії, вона вже знала, що заслуговує королівського до себе ставлення.

Жінка наполягала на тім, щоби її вагітність супроводжували особистий тренер та дієтолог. Їй потрібні були гарантії, що її зовнішність актриси не постраждає.

Такі вимоги Меган висувала "попередникові" Гаррі, своєму першому чоловікові, продюсеру Тревору Енгельсону. Причому пообіцяти забезпечити їй усе це він мусив у письмовому вигляді.

Про існування "контракту на вагітність" між Меган і Тревором дізналося видання The Daily Mail.


Маркл була готова народити в першому шлюбі. Але за певних умов...

Такі угоди між майбутніми батьками стають дедалі популярнішими в США. Зазвичай у них ідеться про розподіл обов'язків по відношенню до малюка. Та у випадку Маркл, стверджує інсайдер, мова йшла про зовнішній вигляд актриси.

Адже саме в той час, коли вони надумали завести дитину, Маркл отримала роль у "Форс-мажорах", що стала її проривом. У родині Меган є повні жінки, і вона дуже боялася, що вагітність та пологи нашкодять її подальшій кар'єрі.

Нині 37-річна Меган чекає на первістка від принца Гаррі

"Щоразу, як вона набирає трохи ваги, це позначається на її обличчі, тож вона хотіла бути впевнена, що дуже скоро буде знову готова до камер", - пояснив співрозмовник видання, який колись дружив із Маркл.

"Вона вимагала особистого тренера та дієтолога на час вагітності та період після неї. Певен, що няня теж обговорювалася, але основна її увага була зосереджена на її здоров'ї та вазі", - запевнило джерело.

За словами інсайдера, юристів до справи Маркл не залучала. Вона вдовольнилася просто підписом Енгельсона, який заприсягнувся оплатити все те, що вона хоче.

Дитина Гаррі та Меган стане сьомою в черзі до престолу

Як відомо, спільної дитини пара так і не завела і розлучилася в 2014-му. А вже через кілька років життя Меган кардинально змінилося після того, як на побачення наосліп до неї прийшов принц Гаррі.

Нагадаємо, подейкують, що королева Єлизавета, перш ніж дати дозвіл на шлюб онука, зажадала гарантій, що Маркл буде в змозі народити щонайменше трьох дітей. Для цього майбутня герцогиня пройшла медичне обстеження та навіть заморозила яйцеклітини.

Прінтскрін із The Daily Mail, фото з Facebook королівської родини

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів