Батько Маркл оприлюднив її особистого листа: Серце розбите на мільйон уламків

11 лютого 2019, 14:00

Герцогиня Сассекська Меган Маркл продовжує утримуватися від коментарів щодо своїх непростих відносин із батьком, Томасом, зате він одкровеннями, за які отримує грошенята від різних видань, просто-таки сипле.

Тесть принца Гаррі оприлюднив листа, якого надіслала йому дочка у серпні 2018-го року.

Послання Меган, яке наводить The Daily Mail, написане від руки на п'яти аркушах. Воно сповнене образи та болю.

 
Меган Маркл написала батькові розпачливого листа... А він злив його пресі

"Тату, я пишу це з важким серцем, бо не розумію, чому ти обрав цей шлях, не бажаючи зважати на біль, якого завдаєш. Моє серце розбите на мільйон уламків твоїми вчинками - не лише через те, що ти завдаєш такого непотрібного і невиправданого болю, але й через те, що ти обираєш не говорити правди, будучи лялькою в цьому спектаклі. Це те, чого я не зрозумію ніколи", - написала Маркл.

"Якщо ти любиш мене, як говориш про це пресі, будь ласка, зупинися. Дозволь нам жити в мирі. Будь ласка, перестань брехати, перестань завдавати стільки болю, будь ласка, перестань експлуатувати мої з чоловіком стосунки. Розумію, що ти впав так глибоко в цю кролячу нору, що тобі здається (чи може здаватися), що вже немає виходу, але якщо ти зупинишся на мить, гадаю, ти побачиш, що жити з чистим сумлінням важливіше за будь-які гонорари у світі", - закликала герцогиня.

 

Зі слів Меган, про те, що рідний батько не приїде на її весілля через буцімто серцевий напад, вона дізналася зі ЗМІ. Сам він їй про це не повідомив, хоча журналістам наплів протилежне.

"Я дзвонила, я надсилала повідомлення... Я благала тебе прийняти допомогу - ми відправили людину до тебе додому... та замість того, щоби поговорити зі мною, прийняти цю або іншу поміч, ти перестав відповідати на мої дзвінки і став спілкуватися лише з таблоїдами", - зазначила Меган.

Свою старшу сестру по батькові, Саманту, яка теж невтомно ллє бруд на неї в мережі та ЗМІ, Маркл у листі називає "твоя інша дочка, з якою я ледве знайома".

 
Із мамою Меган Томас розлучився, коли та була маленька

"Ти спостерігав, як я мовчки страждаю від її отруйних побрехеньок, я зруйнована всередині", - написала Меган.

"Слухати твої нападки у пресі на Гаррі, який до тебе проявляє лише терплячість, доброту і розуміння - це, мабуть, болить найбільше", - додала вона.

Що ж до Томаса Маркла, то він запевнив, що спершу не збирався робити листа надбанням громадськості "з поваги до Меган". Але зрештою був просто змушений це зробити, бо без його коментарів лист, потрапивши до преси, дав би людям хибне про нього уявлення.

"Я люблю її всім серцем... Я ніколи не хотів, щоби Мег страждала", - заявив татусик.

 
Вагітна дружина принца Гаррі не коментує конфлікту з батьком

Зі слів Томаса, лист дочки - не спроба помиритися, а справжнісінький ніж у батьківське серце. Чоловік вважає, що не заслужив такої до себе ненависті, мовляв, за свої "кілька дурних помилок" він уже сто разів перепросив. У листі-відповіді до Меган він запропонував їй бодай вдати сімейну ідилію для фотографів. А вона чогось на цю пропозицію не пристала.

"Можеш ненавидіти мене, якщо хочеш. Я не можу тебе змусити. Я припустився великої помилки. Я - людина, і я прошу пробачення. Скільки мені ще це казати? Я би хотів, щоби ми зібралися разом і зробили фото, щоби весь світ побачив. Вам із Гаррі це не подобається? То прикиньтеся для одного фото", - написав доньці Томас.

Нагадаємо, на захист вагітної Меган Маркл днями виступили кілька її подруг, котрі поспілкувалися з пресою на умовах анонімності. Вони запевнили, що вона - дуже хороша людина.

Фото з сайту The Daily Mail, з Instagram Кенсингтонського палацу 

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів