Чуйна людина чи багатенький нарцис: про Маркл розказали її подруги та скандалістка-сестра

7 лютого 2019, 14:25

Мабуть, жоден новачок у королівській родині Великобританії досі не опинявся в центрі такої уваги соцмедіа, як Меган Маркл. Подруги герцогині вирішили дати відсіч безжальним троллям, що цькують герцогиню, та розказати, яка вона насправді хороша людина.

А старша сестра Маркл назвала ці одкровення проплаченим "лайном собачим", єдина мета якого - відбілити імідж дружини принца Гаррі.

П'ятеро жінок, які буцімсто належать до найближчого кола друзів Маркл, на умовах анонімності розповіли про неї виданню People.

 
Подруги Меган Маркл наспівали їй дифірамбів у ЗМІ. Але чомусь анонімно

"Мег тихо сидить собі й терпить брехні про себе. Ми хвилюємося, що це може зашкодити їй та її дитині. Це неправильно - завдавати комусь такої емоційної травми, не кажучи вже про вагітну жінку", - заявили співрозмовниці видання.

На думку подруг Меган, вона "є втіленням елегантності, милості та любові до людей". Вона дуже любить своїх собак, своїх друзів та дітей друзів, створює затишок у їхньому з Гаррі гніздечку та сама готує їсти.

Маркл описують як людину безкорисливу, таку, яка вміє слухати, для якої турбуватися про інших - це її природа.

 
Любить діточок та песиків, а ще сама готує їсти

"Якщо в мене стається якась халепа, я завжди думаю: "Треба поговорити з Мег." Ми щодня спілкуємося. І перше, що вона каже, це "Як діти? Як ти?" Вона навіть не дозволить мені спитати про неї, доки не дізнається про мене", - запевнила колишня колега Меган.

"Та, хто, ідучи спілкуватися з народом, присідає, щоби побалакати з дітьми та щиро підтримує справжні розмови людьми - ось справжня Мег. Ось як вона присідає до наших дітей удома. Ось як грається з ними. Ось як взаємодіє з людьми, ось якою вона була завжди. Вона питає, як їх звати, слухає їхні історії. І їй щиро цікаво. Ми бачимо людину, яка до всіх ставиться однаково", - зазначила подруга.

 
Друзі герцогині вирішили спростувати чутки про її важку вдачу та примхливість

Про батька Меган, Томаса Маркла, який дуже побивається в ЗМІ, що дочка викреслила його зі свого життя, друзям жінки теж є що сказати.

"Він ніколи їй не телефонував. Не надсилав повідомлень. Це було дуже боляче", - стверджують вони.

Зі слів співрозмовниць журналу, перед весіллям Меган сама написала батькові. Вона запевнила, що любить його, і попросила, щоби він не виставляв себе її жертвою перед публікою. А Томас, який уже тоді почав заробляти на інтерв'ю про зіркову доньку, натомість запропонував їй разом попозувати для фотографів.

 
Кейт Міддлтон та Меган Маркл приписують то ніжну дружбу, то гостру ворожнечу

Подруги Маркл також наголосили, що вона давно не підтримувала стосунків зі старшим братом та сестрою по батькові. Нагадаємо, ці двоє, Томас-молодший та Саманта теж охоче спілкувалися з журналістами та нарікали, що їх не покликали на королівське весілля.

Не стала мовчати Саманта й тепер. Вона вважає, що анонімні подружки - це піарники герцогині. Про це пишуть News.com.au.

"Джерела кажуть - це означає уявні джерела. Якщо нарцис багатий, він платить дуже дорогим PR-командам, щоби змінити те, як люди його бачать", - зазначила Саманта в Twitter.

Нагадаємо, на весіллі Меган Маркл із принцом Гаррі була присутня її близька подружка, стиліст Джессіка Малроні, а її сини-близнята несли шлейф нареченої. Свою подругу дитинства Нікі Прідді, яка була дружкою на її попередньому весіллі, Меган на друге взагалі не покликала. А от екс-колег за серіалом "Форс-мажори" - так.

Фото з Instagram Кенсингтонського палацу

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів