Учасниця Нацвідбору згадала, як була жертвою домашнього насильства

22 лютого 2019, 13:10

Солістка гурту Yuko Юлія Юріна, яка виступить у фіналі Нацвідбору на "Євробачення" 23-го лютого, у дитинстві була жертвою буллінгу, домашнього насильства та аб'юзу.

Про це співачка відверто розказала в інтерв’ю виданню Pink.

Як відомо, після свого виступу у півфіналі Нацвідбору 9-го лютого Юлія зізналася, що є громадянкою Росії, але останні 7 років живе в Україні.

У Росії досі живе мама Юлі, з якою вона бачиться раз на рік улітку, коли їздить до неї в гості. До речі, альбом гурту "DURA?" присвячений саме мамі вокалістки, з якою вони разом пережили страшні речі.


"У дитинстві і юності я мала багато складних випробувань. Це і буллінг, і невдачі в перших стосунках, і аб'юз, але найскладніше - бути мимовільним свідком чийогось алкоголізму і жертвою домашнього насильства", - зізналася Юлія.

 
Юля Юріна наважилася розповісти про свій страшний досвід домашнього насильства

"Подолання таких викликів і зробило мене тим, ким я є сьогодні. Цей досвід одночасно і обтяжує, і допомагає долати труднощі. Але я б не хотіла закликати до співчуття або тиснути на жалість. Моя історія - привід проговорити важливі проблеми в широкому колі", - зауважила солістка Yuko.

"У житті моєї мами було кілька невдалих стосунків, які позначилися і на мені. Тоді я вперше дізналася, що таке домашнє насильство. У віці трьох років мене відвезли в чуже місто, в сім'ю маминого "нареченого", яка відрізнялася консервативними поглядами і вкрай ненавиділа дітей", - почала розказувати Юріна.

 
Своїм дитячим травмам, пережитим разом із мамою, співачка присвятила альбом Yuko "Dura?"

"У нього було специфічне ставлення до мене - він бив мене з будь-якого приводу, і навіть без приводу. Мене могли замкнути в кімнаті на весь день і погрожувати тим, що викинуть нас з матір'ю з дому на мороз, жбурляли мене об стіни і шафи. Одне з найяскравіших спогадів - залякування пістолетом, який націлювали у мій бік", - зізналася виконавиця.

"Одного разу мене кинули об стіну так сильно, що мама прибігла на звук, але мені, як ні в чому не бувало, під голову швидко підклали фіолетового зайця. Тоді мама вперше дізналася, що мене б'ють", - згадала співачка.

 

Врешті решт мама Юлі домоглася розлучення. Однак пізніше у наступному шлюбі було ще гірше.

"Її партнер був порядною людиною - спортсмен, економіст з двома вищими освітами. Спочатку він потрапив в погану компанію, де пристрастився до алкоголю, і незабаром в п'яних припадках почав бити мою маму так, ніби вона не людина, а боксерська груша. З п'яти років стосунків мами з цією людиною три роки були справжнім пеклом", - розповіла Юля.

"Коли почалися бої на ножах, тарілках, банках стало зрозуміло, що ситуація критична… Одного разу, після того як мама написала заяву в міліцію, друзі цього чоловіка підловили її і "обережно" побили - удари наносили в живіт і туди, де синці можуть проявитися найменше. Про це знаємо тільки ми вдвох", - поділилася жахливими подробицями артистка.

 

"Всі ці ситуації глибоко закарбувалися в моїй свідомості, тому зараз мені доводиться боротися з психологічними проблемами... Але для людини, яка схильна до саморозвитку, для рефлексуючої людини, будь-яка травма неминуче перетворюється на досвід, який робить особистість тільки міцніше… Я в своєму розвитку досягла певного рівня свідомості, достатнього для того, щоб подивитися на своє дитинство, як на випробування. Саме воно дозволило мені будувати здорові відносини сьогодні", - підсумувала Юріна.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів