НСТУ: У договорі з MARUV новим був лише пункт про концерти у Росії

26 лютого 2019, 11:04

Членкиня правління Національної суспільної телерадіокомпанії (НСТУ) Олександра Кольцова прокоментувала ситуацію, що склалася навколо участі MARUV у "Євробаченні".

У коментарі "Громадському" вона розказала, як обиратимуть наступного представника з-поміж усіх фіналістів Національного відбору.

"Спочатку ми проконсультуємося з Європейською мовною спілкою щодо політизації процесу відбору в Україні. Як це вплине взагалі на нашу участь цього року. Потім ми поспілкуємося з юристами, чи ми хочемо продовжувати брати в цьому участь як мовник. Потім ми поспілкуємося с менеджментом артистів. А потім ми приймемо рішення", - розказала Кольцова.

 
Саша Кольцова пролила трохи світла на подальші дії НСТУ

Також Олександра зауважила, що у договорі, який пропонували підписати MARUV, новим був лише пункт про заборону виступати у Росії.

"Те, що артист виклав інтерпретацію цих пунктів… там просто дуже багато стандартних пунктів з правил "Євробачення". Крім пункту про скасування гастролей в РФ - про скасування на час проведення конкурсу", - наголосила членкиня НСТУ.

Кольцова підтвердила, що MARUV була згодна відмовитися від виступів у Росії, і додала, що раніше цей пункт не застосовували, бо артисти, які виступають в Росії, не потрапляли до фіналу Нацвідбору.

 
Коментуючи відмову підписати договір із НСТУ, Ганна Корсун заявила, що вона - не бита на політичній арені, а музикант

"У кожному відборі були артисти, які на той момент виступали в РФ, жоден з них не виходив у фінал, тому ми не застосовували цю норму. Договір був завжди, додали цей пункт після першого півфіналу, коли з’явилися реальні шанси на те, що у нас буде такий кейс, і потрібно буде тлумачити це і для суспільства, і назовні", - зазначила Кольцова.

Крім того, Олександра додала, що наступному кандидату, який захоче представляти Україну на "Євробаченні"-2019, запропонують той самий договір, від якого відмовилася MARUV.

Нагадаємо, напередодні минулорічний учасник "Євробачення" Melovin заявив, що його договір відрізнявся від договору, що мала підписати MARUV.

Фото з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів