Пиріжки з м’ясом, бутерброди з ковбасою та каліфорнійські вина: чим ласують Порошенко, Тимошенко і Зеленський

11 березня 2019, 11:00

Окрім того, що Петро Порошенко, Юлія Тимошенко і Володимир Зеленський – головні претенденти на пост президента країни, вони ще й звичайні люди, які їдять, сплять та мають свої щоденні ритуали і звички.

Напередодні виборів "Українська правда" з’ясувала, якими вони є у повсякденному житті.

Ні для кого не секрет, що всі троє кандидатів – працелюби та сплять лише по кілька годин на добу. А от харчові звички у них різняться.

Петро Олексійович, який страждає на цукровий діабет, у їжі не вибагливий. Страви йому готують кухарі Державного управління справами. За правилами безпеки, на місці її перевіряють у лабораторії санепідемстанції ДУС, щоб уникнути отруєння.


Зазвичай Порошенко вживає просту їжу: солянку, борщ, котлети з гречкою. Президент зовсім не їсть солодкого, але часом любить перекусити пиріжками з м'ясом, які не менш небезпечні для діабетиків.

 
Борщ Порошенко більш за все полюбляє той, який готує його дружина Марина

Ще один мінус президента – байдужість до спорту. Якось на зустрічі зі студентами у Тернополі Порошенко розповів, що старається робити зарядку щодня. А ще Порошенко грішить редбуллом без цукру, щоби бути в тонусі.

Щодо Юлії Тимошенко, то вона не вживає алкоголю і не палить. Заради пристойності на урочистостях чи у когось на дні народження депутатка може пригубити келих білого сухого вина чи шампанського.

Щоби тримати себе у формі, Тимошенко дотримується дієти. Їжу їй готують кухарі, що обслуговують офіс на Турівській. Переважно на обід Юлії Володимирівні подають перетерті овочеві супи, парові котлети чи варене м'ясо та легкі салати.

Однак іноді через обставини Юля може знехтувати дієтою та перехопити цукерку або бутерброд з вареною ковбасою.

 
Але іноді для кадру в Instagram або в гостях у виборців Тимошенко може і тортика з'їсти, і кави на заправці випити

Володимир Зеленський прокидається о 7-й ранку, снідає з сім'єю та їде на тренування. Почавши активно займатися спортом, він поступово відмовився від фастфуду та кинув палити.

"Це був проект нашої донечки. Вона жахливо реагувала на те, що тато курить, пиляла його кожного дня, влаштовувала рознос: "Ти куриш, будеш хворим, потім помреш". І вона його таки дотиснула. Прямо перевіряла: "Ти курив, не курив?" – розповіла Олена Зеленська.

 
Фастфуд Зеленський кинув, як і сигарети

Зеленський прискіпливо ставиться до їжі та намагається прислухатися до порад тренера щодо збалансованого харчування. Обіди йому готують кухарі, які працюють у "95 кварталі". Полюбляє він м'ясо з картоплею, рибу з салатом, червоний борщ.

Володимир майже не вживає алкоголю. Може випити келих червоного сухого вина. Зеленському смакують класичні каліфорнійські вина з Долини Напа. У стресових випадках, як виняток з правил, артист дозволяє собі викурити сигарету.

До того ж, Зеленський кавоман. Він спокійно випиває по три-чотири еспресо й американо без цукру.

"Вова дуже любить солодке. Він любить будь-який смачний шоколад, може їсти і молочний, і чорний. А від тортиків ми відмовилися, щоб хоч якось себе обмежити у солодкому", - поділилася дружина Зеленського.

Повну версію статті читайте на "Українській правді"

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів