Молода кохана Віктора Павліка: Про весілля ми навіть не думали

26 червня 2019, 12:14

Після того, як ЗМІ сколихнула новина про роман співака Віктора Павліка з удвічі молодшою за нього Катериною Репяховою, на дівчину полилося багато бруду у соцмережах. Про це вона сама розказала у сторі в Instagram.

І щоби інформацію не перекручували, Катя вирішила розставити всі крапки над і.

В інтерв’ю "Комсомольській правді в Україні" кохана артиста поділилася подробицями їхнього знайомства та стосунків.

Наприклад, Катя зізналася, що на людях називає Павліка Віктором Франковичем.


"Але при мамі я називаю його Вітею", - зауважила дівчина.

 
Катя вже 3,5 роки живе з Віктором Франковичем

На запитання, як, власне, її мама поставилася до стосунків з набагато старшим чоловіком, Катерина сказала:

"Це було давно. Я розповіла мамі, що у мене є його номер телефону. Вона не розуміла, чого це раптом Віктор про мене піклується, запрошує в ресторани, додому їжу доставляє. Я не говорила їй про наші стосунки, мама і так сама все зрозуміла".

"Зараз вона переживає з цього приводу. Мама каже: "Як добре, що Вітя не дає коментарі. До весілля не потрібно нічого говорити". Мама підтримує його позицію і радить мені нічого нікому не доводити. Все одно все перекрутять", - додала вона.

 
У своєму Instagram Катя зізналася, що не розуміє, хто і чому саме зараз поширив новину про їхні стосунки

До речі, обручку Катя вже має, а от весілля поки не планує.

"Мене вражають стереотипи мислення нашого суспільства. Віктор надів мені каблучку на палець, але це не означає, що, наприклад, протягом року ми повинні одружитися. Віктор не любить заходи, гостей, ведучих... У нас така робота, що ми кожні вихідні все це бачимо. Насправді, про весілля з Віктором ми навіть не думали. Але якщо це станеться, то відзначимо його у вузькому колі", - запевнила Репяхова.

 
Павлік уже тричі був одружений, то тепер до РАГСу не поспішає

Також Катерина розповіла про те, як у них із Павліком усе складалося.

"Спочатку це було все несерйозно. Ми приїхали з Миколаєва, і наступного дня він мені дзвонить і каже: "Хочеш їсти? Поїхали, я тебе нагодую". Я кажу: "Хочу". Я була дівчинкою, яка тільки закінчила університет. У мене не було роботи, я не була впевнена в собі. Можливо, його привабило те, що я беззахисна самотня дівчинка", - згадала Катя.

"Уперше він мене запросив на концерт групи "Козак Систем" в листопаді 2015-го. Потім ми пару раз зустрілися, він почав проявляти знаки уваги. Природно, я чекала продовження. Але Віктор мені сказав, що не готовий розлучатися", - зауважила вона.

 
Катя зустріла Вітю одразу після закінчення навчання

"Мені треба було працювати, за щось жити. Адже Віктор мене не утримував і фінансову допомогу не пропонував. Деякий час я працювала з Дмитром Карпачовим, організовувала майстер-класи для Маші Єфросиніної. Коли Віктор зрозумів, що я з себе щось уявляю, він сказав: "А чому ти мені концерти не робиш?" Я кажу: "Я пропонувала, але ти мене серйозно не сприймав". Коли я таким чином завоювала його довіру, почала займатися виключно його кар'єрою, піаром. Така ось історія", - розповіла Катерина.

Що ж до 22-річної різниці у віці, то її Репяхова не помічає.

"Не було такого, що я хочу на дискотеку, а він хоче дивитися телевізор… Взагалі у нас дуже багато спільних інтересів", - запевнила вона.

 
Катя і сама могла б бути дочкою 53-річного Павліка

З дітьми Павліка Катя спілкується, але нечасто.

"Спілкуюся з Сашею, з Христиною бачилися кілька разів, в основному переписуємося в соцмережах. Вона живе в Рівному. Іноді допомагаю, можу привезти якісь речі. Адже Віктор як чоловік може про це забути. Я розумію, що, чим більше я буду дозволяти йому контактувати з дітьми, тим мені буде краще", - заявила вона.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів