Жодних "янголів" у спідньому: бренд Victoria's Secret уперше з 1995-го року скасував своє шоу

П'ятниця, 22 листопада 2019, 13:20

Шоу Victoria's Secret із 1995-го року було однією з найяскравіших та найвидовищніших щорічних подій у світі моди. В блиску коштовностей та з фантастичними крильцями подіумом пурхали "янголи" у спідньому, і це звання з гордістю носили найвидатніші та найдорожчі моделі планети. 

Але всьому настає кінець. Компанія L Brands, якій належить VS, офіційно заявила про скасування шоу.

Про це повідомляє BuzzFeed.

 
Адріана Ліма, як відчувала, торік востаннє надягла крила VS

За словами фінансового директора компанії Стюарта Бургдорфера, у VS вирішили змінюватися та відходити від старих, більш видовищних маркетингових традицій. Він пообіцяв, що до свят бренд представить дещо "не менш вагоме", ніж легендарний показ.

 
Алессандра Амброзіо, Лаіс Рібейро та Ліма

Насправді ж за прагненням VS до змін стоять дуже об'єктивні речі: втрата популярності та позицій на ринку. Глядач та покупець більше не бажає ідеалізації худих красунь та вимагає розмаїття, інклюзії й моделей, із якими зможе співвідносити себе пересічна жінка.

 
Бехаті Прінслу та Кендіс Свейнпул

За даними Business Insider, торік на каналі АВС шоу Victoria's Secret подивилися 3,3 мільйона глядачів. У 2017-му році ця цифра становила 5 мільйонів, а за рік до того - 6,7.

 
Ельза Госк та Сара Сампайо

Нагадаємо, велику свиню брендові торік підклав один із його керівників, Едвард Разек. Він заявив, що VS не співпрацюватиме з пишними моделями та моделями-транссексуалами, і спричинив цим ефект вибуху бомби в мережі та ЗМІ.

 
Сінді Бруна, Джіджі Хадід, Кендалл Дженнер та Алексіна Грем

Як відомо, в серпні цього року 71-річного Разека провели на пенсію. А бренд Victoria's Secret уперше уклав контракт із транс-жінкою, бразильською моделлю Валентиною Сампайо. Незабаром було запрошено до співпраці й першу модель плюс-сайз Алі Тейт.

 
Алі Тейт, нова кралечка Victoria's Secret

Фото з Instagram VS Show і Тейт 

powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів