"НеАнгели" припиняють публічну діяльність

4 березня 2021, 09:50

Дует "НеАнгели" приголомшив новиною про припинення публічної діяльності.

Продюсер гурту Юрій Нікітін повідомив, що лейбл Mamamusic завершує співпрацю з Вікторією Смеюхою та Славою Камінською.

Як відомо, гурт існує з 2006 року і за цей час не змінював свого складу. Відтепер дівчата займатимуться сольними кар’єрами.

 
Слава і Віка 15 років проспівали разом

Права на бренд "Не ангели", як і на весь репертуар залишаються за Mamamusic. А під час своїх сольних програм Вікторія і Слава співатимуть виключно нові сольні пісні.

"Це були насичені 15 років, спільна робота з Юрієм Нікітіним принесла дуже багато можливостей і важливих людей у моє життя", - зазначила Камінська.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Слава Каминская (@babaslavka)

"Сприймаю це, як наступний крок для зростання. Водночас є за що дякувати, і приємне хвилювання перед новими викликами", - сказала Віка.

"За роки нашої співпраці "Не ангели" пройшли величезну трансформацію, але завжди були особливо цікавими саме з точки зору музичної складової та унікальних тембрів голосів солісток. Усім колективом Mamamusic ми бажаємо дівчатам успіхів, і, сподівємось, що у сольній творчості вони продовжуватимуть цей тренд", - прокоментував новину Юрій Нікітін.

 
Черговий зірковий дует припинив діяльність

Як повідомляє пресслужба, дует продовжить виступати на закритих заходах для своїх прихильників. А 26 березня відбудеться останній запланований відкритий концерт у цьому складі в київському концерт-холі "Freedom".

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів