Не Little Big: Росія обрала нового представника на Євробачення-2021

9 березня 2021, 10:40

На цьогорічному Євробаченні Росію представить співачка таджицького походження Маніжа Сангін (MANIZHA). Гурт Little Big, який було обрано для поїздки на пісенний конкурс торік, відмовився від участі.

Маніжа повезе до Роттердаму пісню "Русская женщина".

Про це пише Lenta.ru.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Eurovision Song Contest (@eurovision)

Конкурсну пісню Маніжа виконуватиме російською, а не англійською мовою. Цікаво, що востаннє таке було аж у 2009-му, коли Росію представляла Анастасія Приходько з композицією "Мамо" (частину вона співала українською).

За право представляти Росію на Євробаченні з Маніжею змагалися колективи Therr Maitz та "2Маши". Причому переможця не було "призначено" рішенням телеканалу, як у попередні роки, а визначено шляхом телефонного голосування. Останнім учасником, якого обрали самі росіяни, були "Бурановские бабушки" в 2012-му.

"Російська жінка пройшла дивовижний шлях від селянської хати до права обирати та обиратися. Вона ніколи не боялася протистояти стереотипам та брати відповідальність на себе. Це і стало джерелом натхнення для написання пісні", - цитує Маніжу "ТАСС".

СЛУХАЙТЕ ПІСНЮ:

Сангін, котра народилася в Душанбе, 29 років. Вона відома громадська діячка, яка бореться з домашнім насильством, а з 2020-го є послом доброї волі ООН у справах біженців.

Відео з YouTube

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Обрано пісню, яку GO-A повезе від України на Євробачення

На жаль, не "Лаша тумбай": визначено найкращу пісню в історії Євробачення

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів